Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az egyik karom sokkal kisebb...

Az egyik karom sokkal kisebb a másiknál. Jobb kezes vagyok, és a jobb karom majdnem 2x olyan vastag, mint a bal. Miért van ez, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Folyamatosan edzek, így egyre feltünőbb sajnos. Régebben is így volt, mielőtt edzeni kezdtem, mert jobb kezes vagyok, de amióta edzek, egyre feltűnőbb.

Pedig nem csinálok egykezes gyakorlatokat, és mindkettő karomat ugyanolyan mértékű terhelésnek teszem ki az edzések során.

Min változtassak, kezdjek el a bal karomra edzeni külön?

Köszi!


19/L


2015. máj. 26. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Egy átlagos női kar kb 28as...

Tehát kb 56os a jobb karod?:O

Elszégyellem magam melletted:(

Üdv.Phil Heath.

2015. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egykezes gyakorlatokat csinálj csak, rudasakat is váltsd ki egykezessel és a gyengébb kezedhez igazított súlyokkal dolgozz és mindig a gyengébb kezeddel kezdj és a másikból is addig menj ameddig az gyengébbel ment, ha véletlen belebuktál.
2015. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!