Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám megedzeni a...

Hogyan tudnám megedzeni a belső mellemet?

Figyelt kérdés
Szóval a külső része a mellemnek szép nagy,de belül nincs szinte semmi izom,olyan fura,hogy a belső része a mellizmomnak szinte bőr,hogy tudnám formálni a belső mellizmom,hogy szép "kerekebb" mellet kapjak?
2015. máj. 26. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Google 5 maspodperc alatt, első két találat, az egész válaszom megírása került annyi időbe, mint a kérdésed kiírása. Gratulálok:

[link]


[link]

2015. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első:

Csak épp ott esett porszem a gépezetbe, hogy nem tudod a belső melledet edzeni, az egész mellet lehet csak.


Különböző szögekkel/különböző gyakorlatokkal lehet hangsúlyozottabban alsó és felső mellre edzeni, de belsőre nem.

2015. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves második, ha már megpróbálsz valamiben kijavítani, legalább ne hülyeséget írnál alternatívának. Valóban nincs belső mell, de sem felső sem alsó mell sincs. Egyetlen egy mellizom van, ilyen logikából kiindulva a szögek és ingerek variálásával ugyanúgy lehet a mellizom belső részére koncentráló edzést kialakítani, mint az alsó és felső _részére_ koncetráltat. Megjegyezném, hogy sehol sem ismertem el, hogy lenne külön belső mellizom így a címzséed sem feltétlen nekem kellett volna, hogy szóljon....
2015. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért javítottalak ki, mert amit linkeltél, hibás volt, ennyi.

A shop.builderes cikkben például azt írták, hogy kábeles összehúzásokkal és jó agy izom kapcsolattal lehet külön a belső mellet megcélozni.

Tisztában vagyok vele, hogy anatómiailag a mellizom "egyben van" ettől függetlenül a mell felső része más, és lehet rá külön edzeni, ahogy az alsóra is.


A mell felső részére (most már inkább kiírom a félreértések elkerülése végett) általánosan a 30 és 45 fokban végrehajtott gyakorlatok koncentrálnak jobban, az alsó részére pedig a tolódzkodás és a negatív pad.


Ha kicsit belegondolsz, egy mellről nyomásnál is dolgozik a mell, de elég furán nézne ki, ha az alsó része részt venne egy függőleges mozdulatban...

2015. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ne haragudjatok,hogy feszültséget gerjesztettem köztetek.Mindenkinek megy a pipa.
2015. máj. 26. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!