Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem nő a mellizmom?

Miért nem nő a mellizmom?

Figyelt kérdés
Bármit teszek, nem nő semmit és ami még idegesítőbb, hogy zsíros a mellbimbóm körül! Edzés után tök jó, érzem közben, hogy dolgozik, szépen bedurran, kemény a bimbó is, aztán egy idő elerenyed, összemegy, löttyedt lesz és kicsi. Egy éve semmit nem tudtam fejlődni, pedig nagyobb súlyokkal dolgozok folyamatosan, rendesen edzek, nem hagyok ki edzést, mindenben látszik csak itt nem.
2015. máj. 28. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nő az csak a zsír is vele együtt, lassan jöhetne egy szálkásítás, nem?
2015. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdőknek nyugodtan mehet a HST jellegű, heti három edzés is egy izomcsoportra, szétosztva. Próbálj meg változtatni az edzésterven, a sorozat, ismétlés számokon, és rá kell jönnöd, hogy nekem melyik a legjobb. Pl. összezavarásnak csinálják fekvenyomásban 10x10-et a maxod 60%-val.
2015. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem nő semmit,ugyanakkor rajta minden,izom,zsír. és pont most próbáltam egy szálkásítást,hátha eltűnteti a zsírcsomót a bimbó körül,mert nekem már az is elég lenne,de semmi...a hasamon már látszódnak a kockák,de a mellemről nem tűnik el a szír.
2015. máj. 28. 17:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Már mindent kipróbáltam,heti egy kemény edzés,heti három lazább edzés,fekvenyomás mindenféle szögben,rúddal,kézisúllyal,nagy súllyal,kis súllyal,kevés ismétlés,sok ismétlés,kevés sorozat,sok sorozat,váltogattam a gyakorlatokat,a sorrendjüket,kombináltam saját testsúlyos edzéssel...semmi! pedig tényleg érzem,hogy dolgozik és bedurran,utána 1-2 napig szintén, de nem növekszik,nem fejlődik,pedig minden más igen.
2015. máj. 28. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez a problémám csak nekem nem zsíros a bimbó körül. Semmit nem nőt a mellem az elmúlt egy évben, es én is mindent kipróbáltam..
2015. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehet genetika és ilyen marad akármit csinálsz.
2015. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a bicepszem ilyen, akármit csinálok semmi.
2015. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!