Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ehető zabpelyhes reggeli, hogyan?

Ehető zabpelyhes reggeli, hogyan?

Figyelt kérdés

van 3kg shop builderes zabpelyhem..

elvileg vízzel kéne, na de most a víz+zabpehely lehetetlen megenni annyira semmilyen rossz íze van..

próbáltam bele gyümölcsöt tenni de nem sokat változtatott..

valami édesítőszer kéne bele vagy nemtudom


2015. máj. 29. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fahéj + alma
2015. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Forró vízzel felöltöd ( a mennyiséget kitapasztalod, de bőven lepje el, mert magába fogja szívni és egy kis vizet kell is alatta hagyni hogy kicsit levesesebb legyen :D) és mézzel isteni finom. Esetleg lekvárral én most is pont azt eszem, a lekváros változatot. De ha nincs lekvár sem méz akkor marad a gyümölcs, de úgy tényleg nem az igazi. A szar édesítőket hagyd a fenébe. Próbáld ki mézzel, nagyon finom. 22/f
2015. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Musclemore ***** válasza:
Fehérjepor hozzá a legjobb megoldás teljes értékű kaja, azzal tűrhető íze is van(tejjel konkrétan egy élmény, de ha vízzel megeszed 1-2x akk megszokod, arról nem is beszélve h vízzel jobban jársz tápértékileg.)
2015. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én vízzel és fehérjeporral eszem(50g pehely és 30g por), így csokis vagy epres íze van, simán ehető. Fehérje por nélkül is szoktam enni néha, olyankor vízzel, túróval és egy kevés kókuszreszelékkel keverem el, úgy is nagyon finom.
2015. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Keverd bele tojásrántottába!
2015. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mézzel fogom szerintem akkor úgyis olcsón hozzátudok jutni és szeretem is.. később meg majd mikor veszek fehérjét akkor azzal keverem :d
2015. máj. 29. 18:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Méz az annyira nem jó, a zabpehelyben alapból elég sok a ch, a méz erre még plusz cukor. De ha a napi beviteledbe belefér akkor hajrá.
2015. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát nemtudom akkor is kellene valamit belerakni, mert víz+zabpehely azt nem tudom megenni..

igazából édességet meg ilyeneket nem nagyon eszek, néha néha süti vagy ilyesmi :d

2015. máj. 29. 21:13
 9/13 anonim ***** válasza:

az utolsó megírta a tutit ezzel kapcsolatban-

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__6860..

2015. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én így szoktam a zabpelyhez elfogyasztani:


- fogok egy 2 dl-es poharat

- teleöntöm zabpehellyel, majd beleöntöm egy fazékba

- öntök rá kb. másfélszer annyi vizet, mint amennyi zabpelyhet beletettem, azaz szűk 3 dl-t.

- elkezdem gáztűzhelyen melegíteni, közben kavargatni addig amég el nem éri a kívánt állagot és keménységet.

- majd lapos tányéron szétterítve szórok rá ízlés szerint cukrot, bármit, hagyom hűlni fél percig, majd elfogyasztom. Utána 4-5 deci tej.


Jó étvágyat hozzá!

2015. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!