Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Myproteines táplálékkiegészítők?

Myproteines táplálékkiegészítők?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalataitok vannak a myproteinnel, illetve a külföldi rendeléssel kapcsolatban? Azt halottam, hogy árban és minőségben is elég jó. Szerintetek?

Kezd fogyni a táplálékkiegészítő arzenálom.

Elsősorban tejsavó fehérjét (minél nagyobb kiszerelésben, akár 5kilós), ízületvédőt, multivitamint, BCAA-t és edzés előttit szeretnék venni, esetleg pár érdekességet még: protein kenyér illetve tészta (ezek nekem újdonságok:D), meg talán pár fehérje szeletet vennék.

Nézegettem a honlapjukat és rengeteg termékük van, még nem igazán sikerült teljesen felmérnem.

Esetleg tudnátok a felsorolt kategóriákból konkrét termékeket illetve más myprotenes termékeket amik szerintetek jók voltak? Amúgy tömegnövelek, ha ez számít. (Tudom, hogy nem a BCAA a legfontosabb tápkieg, de úgy gondolom minden más rendben.)


(Tisztában vagyok a táplálkozási alapokkal és a szilárd étrend fontosságával.)


2015. máj. 30. 19:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok ajánlani*
2015. máj. 30. 19:35
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó minőségűek.

A vitaminok nem feltétlenül a legjobb ár/érték arányúak, de rossznak semmiképp nem mondanám.

Viszont a halolaj kapszulájuk verhetetlen árban, már a 250 db-os is, de főleg az 1000 db-os.

A szabad aminosav porok egyértelműen best buy kategóriájúak.

Viszont nekem a fehérjék nem ízlenek, csak a vaníliás, ezért más ízből más gyártóként fogyasztom, de ez egyéni szoc. probléma. :)

2015. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaja jó minőség. A csomagolás katasztrófa, a ragasztószalagot kispórolják.

A proteinkenyér helyett más értelmesebb dolgokat is vehetsz. Ha a proteinszeletet megnézed, azok mind cukrosak, szójásak. Oké hogy van benne tejsavó vagy tejfehérje is, de nem olcsó.


Vásárlás előtt neten keress rá a myprotein voucher codes -ra. Csak egy kupont használhatsz.

Az akciós termékek árából is lejön a kedvezmény.

Sőt, első vásárlásnál még lejön 5 %.

De már szokták maximalizálni, hogy pl. 100 font felett mennyi lehet a kedvezmény értéke.


Mikor a kuponkódokat próbálgatod, a rendszer mindig az új kuponkóddal számol, azaz ha 5-öt beírsz, íkkor a legutolsóval, és neked kell kiszámolni, melyiket éri meg használni.


Az impact whey az egyik legszuperebb fehérje

amit ajánlok még az a mogyoróvaj, mandulavaj, majd a kesudióvajat is ki szeretném próbálni

omega-3 nem biztos hogy jó, nekem halíze volt, halszaga,

kaptam ajándékba zokni, az egyszerűen szuper, baromi kényelmes

aminosavak esetén nézz szét, mert sokszor a stillmass sokkal olcsóbb, de a procrips azaz tejsavófehérje-rizsliszt golyócskák a stillmassnál 8-ad annyiba kerülnek


Mondjuk tömegnöveléshez tejsavó+szénhidrát szükséges, bcaa szerintem épp nem kell, esetleg kreatin.

szőlőcukrot ne vegyél onnan, instant oats helyett pedig van zabliszt. Ha az ízesített verziót akarod kipróbálni, akkor hajrá.


Impact wheyből ne vegyél: rumos mazsola, eperkrém, citromos sajttorta, stevia banán, és áfonya ízeket sem.

Igazából natúr a legjobb, és hozzá flavdrops.

2015. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!:)


Kreatinom jelenleg van.

Annyira rossz íze van az ízesített fehérjéjeiknek? Bár carboxszal iszom, azért nem bánnám ha lenne valami íze.

2015. máj. 30. 20:59
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mondjuk tömegnöveléshez tejsavó+szénhidrát szükséges"

"szükséges"

*Segíthet.

2015. máj. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aminosav profilja, tapanyagtartalma ugyanaz, 5 kilos scitec 96£, 5 kilos myprotein 52£. Kiszallitas MO-ra 100£ alatt talan 7 £. Nem kerdes..
2015. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vitaminrol, izuletvedorol sokmindent nem lehet elmondani, a kreatin teszi a dolgat.
2015. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az Impact Whey fehérjék, több mint 50 ízben elérhetőek. Ezek között tuti találsz olyat, amit lehetetlen megunni ;)

A saját kedvenc a natural csoki és a rocky road :)


A vitaminok is a legjobb ár/érték arányú termékek, nézzétek meg a feherje.blogspot oldalt, ahol kiváló összehasonlításokat találtok a külömböző márkák termékeivel.

2015. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!