Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hosszú Katinka Doppingolhat?

Hosszú Katinka Doppingolhat?

Figyelt kérdés
Azért ide tettem fel a kérdést,mert itt képben vannak az emberek a doppingolássa. Én úgy tudom élsport nincs dopping nélkül csak van aki lebukik van aki nem. Ugye valakinek ellenőrzésre kiürül stb... Ti hogy látjátok?
2015. máj. 30. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Tiltólistás doppingszert biztosan nem használ.
2015. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ott volt Lance Armstrong. Televolt mint a délibusz. Ahogy Gödény György fogalmazott :)
2015. máj. 30. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Minden olimpiai sportoló!!!!!!! Doppingol!!!!!! Kérdés ki bukik le?

Olvasd el: Doppingbáró kitálal

2015. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Egy kanadai vagy amerikai nemrég megvádolta Katinkát a doppinggal, na látni kellett volna azt a sok mélyérzelmű magyart, amilyen hisztit levágott a kommentekben.

Én is magyar vagyok és szeretem a hazámat és tisztelem a magyar sportolókat, de eszem is van és nem csak agyatlan birka vagyok.

Hogy van az hogy valaki egyfolytában nyeri az aranyérmeket meg döntögeti a világcsúcsokat egymás után?Hosszú Katinka is doppingol, olyan szert szed amit nem mutat ki a vizsgálat.Ennyi.Aki ezt nem látja az sötét.Ilyen teljesítményt nyújtani képtelenség dopping nélkül.Azért mert magyar, nem kell mindjárt észt vesztve harapni mindenkit aki kritikával illeti.Hányok a gondolkodni képtelen ösztönemberektől, sajnos ilyenek alkotják nagyrészt hazánk lakosságát.

Évről évre döntögetik meg a világcsúcsokat, meddig fog még ez menni?10 év múlva is még megdöntenek majd csúcsokat?Hogyan?5 másodperc alatt fogják futni a 100-at?Élsport NINCS DOPPING NÉLKÜL!!

2015. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az első válaszában minden benne van, csak értelmezni kellene tudni.
2015. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Növit és inzulint eleve nem mutatják ki. A többi meg kiürül.
2015. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak rá kell nézni,.

Persze, hogy koxol.

2015. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván kokszol, ahogy az ellenfelei is.
2015. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a baj a rajongói között ,hogy sokan úgy viselkednek vele kapcsolatban, mintha a fogadott keresztlányukról lenne szó. Közben meg semmi közük hozzá, csak a rózsaszín szemüvegükön keresztül látva fáj a tényt elviselni, hogy a dopping nem egy illúzió és anélkül nincsenek világcsúcsok.
2016. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!