Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Küzdősport vs Önvédelem?

Küzdősport vs Önvédelem?

Figyelt kérdés

Szeretnék a konditerem mellé egy sportot választani "kiegészítőként"..hát a MMA jöhet szóba, meg Krav Maga (nem küzdősport de erre van lehetőségem járni)..Ökölvívás,bírkozás stb nincs, szóval hiába ajánljátok..

Nem igazán tudom eldönteni melyikre járjak..segítenétek dönteni?

Mindkettő kb egyforma távolságba van (elég közel)

Árban is megegyeznek nagyjából (a krav maga picit olcsobb)..

MMA-edző többszörös világbajnok, meg olimpián is vett..(nem,nem MMA-ben hanem más küzdősportban)..

-A krav maga edzőről sokat nem tudok viszont azt mondták, hogy változatos az edzés MMA-el ellentétben (Utobbiban heti 2 edzésből 1 szinte csak kardió, viszont Krav Maga edzésen nincs kontakt, tehát egymással nem igazán küzdünk ami elég fontos lenne :)



2015. máj. 31. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
jarj mindkettore :)
2015. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az önvédelem mindenképp hasznos. De ha van időd, energiád, akkor tényleg járj mindkettőre.
2015. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Energiám az van, viszont sem időm sem anyagi hátterem nincs arra, hogy mindkettőre járhassak..szóval?
2015. máj. 31. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Oda menj ahol:

-jobb a társaság

-olcsóbb

-jobb az edző

-van bunyó

-kevesebben vannak

-adnak számlát

-jobb az edzés ideje

-közelebb van

2015. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem, ha úgy is kondizol akkor Krav Maga... Legalább nézd meg aztán majd döntesz. Szerintem mindenképpen nagyobb élmény :)
2015. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kovpet ***** válasza:

"viszont Krav Maga edzésen nincs kontakt"


Hogyne lenne már?

2015. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 qwertzoo ***** válasza:

"viszont Krav Maga edzésen nincs kontakt"


Nálunk van, és nagyon sok helyen szintén.

Viszont ha ott tényleg nincs, akkor lehet nem javasolnám.

2015. jún. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy van olyan edzőterem ahol van, viszont nállunk nincs..ismerősőm jár egy ideje (1 év körül) és egyszer sem volt..hát minden esetre megprobálom :)

Köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 3. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!