Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthon is lehet hatékonyan...

Otthon is lehet hatékonyan edzeni?

Figyelt kérdés

Üdv.


Jónéhány ismerősöm edz, és látványos eredményeket értek el. Mindnyájan konditerembe járnak és fehérjeporokat szednek. Én viszont csak egy másodlagos dologként csinálnám ezt otthon, hogy egy kicsit erősödjek. Viszont pl. tolódzkodás, húzódkodásra nincs lehetőségem. A másik, hogy csak 5kg-s súlyzóim vannak. Van-e így ennek értelme? Fehérjeporok nélkül is lehet-e látványos eredményt elérni?


2015. máj. 31. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"másodlagos dologként csinálnám ezt otthon, hogy egy kicsit erősödjek"

vs

"lehet-e látványos eredményt elérni"


Szerintem döntsd el, hogy akkor most másodlagos dologként csinálod-e hogy egy kicsit erősödj, vagy látványos eredményeket akarsz elérni.

2015. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia.!


Én itthol edzek 1éve.

Volt balasetem és fekvőtámaszal ...gugolásal ...futásal hasprésel...lábemelésel edzek egy jó ideje itthol. Eredményesen eddig hozzáteszem. Ha lenne kérdésed bármivel kapcsolatban edzésterv kaja kérdez nyugodtan priviben.



Mondjuk nekem van célom.

2015. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van udvar vagy játszótér, ahol lehet tolódzkodni, húzódzkodni, akkor van értelme. E nélkül a kettő nélkül kevés esélyed van valami erőt meg tömeget felpakolni. Az 5 kilós súlyzó jó lesz nehezítésnek a tolódzkodáshoz, húzódzkodáshoz.
2015. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!