Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért állítja mindenki azt,...

Miért állítja mindenki azt, hogy szteroidok mellett is ugyanúgy kell a munka?

Figyelt kérdés

Elterjedt az a tévhit, miszerint ha valaki szteroidot szed, önmagában az nem hoz semmi tömeget. Ezzel takarózva a profi testépítők droghasználatát, hogy úgyis bele kell rakják azt a kemény munkát.

Vélemények? Gondolatok?



2015. jún. 2. 22:55
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Igazából kit érdekel? Én azt mondom, hogy szteroid mellett ugyanolyan munkával ezerszer jobban fejlődsz. Ennyi.
2015. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Nem is arra vagyok kíváncsi aki frankót írt a témával kapcsolatban, hanem az okoskázó, szunnyadóizmozó, meg egyéb féreg kommentet szülőkre. Na meg bélára :D

Lesz itt szerintem elég szép broscience

2015. jún. 3. 18:51
 23/30 A kérdező kommentje:
Hulla, és dögszag. Hová tűnt a sok megmondóember?
2015. jún. 4. 08:20
 24/30 anonim ***** válasza:

Mennek BBTv-t nézni hogy hallgathassák hogy a koksz mellett is milyen kemény munka van a dologban:D


Amúgy lehet hogy van benne SOK munka, de az nem fitness külsőben hanem az a nagy ocsmány amire ha normális ember ránéz kb elokádja magát.

Idézet ugye a Testépítés feketén fehérenből (nem tudom ki mondta) ,,Mit szedsz ,,Gyurikám'' fél éve láttalak és nem voltál ilyen izmos'' Addig edzett kb 10 évig utána egy kis kokxal olyan eredményt dobott fél év alatt hogy az orvos simán kiszúrta. Pedig ott 10 év volt:)

2015. jún. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Na megvan Füzessy Tibor mondta.

Amúgy meg ha csak Bohos Kornélt megnézed 2-3 éve kb semmi izom nem volt az emberen.

Ahogy bekerült ,,Béci'' kokszos csapatába hirtelen nagyon megerősödött pedig állítása szerint addig is edzett.

2015. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
GYEREKEK!! KEZDJETEK EL KOXOLNI NEM ERTEM HOGY LEHET EGY TÉMÁBAN OKOSKODNI AMIBEN NINCS TAPASZTALATOD??? KEZDJETEK EL NÉZZÉTEK MEG MENNYIRE " KÖNNYŰ" UGY UTANA POFAZZATOK.JA ES A KOXOLAS LEHETOSEGEVEL MINDENKI ÉLHET.HA IRIGYKEDSZ H Ö MEG Ő H FEJLODIK NYOMD TEIS NE ITT RINYALJ EGY ANONIM OLDALON
2015. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
sőt én is elég régóta koxolok és a belem kihajtom minden rohadt napi hányom kifele a csirkét meg a rizst évek óta nem is ettem mást tegnap volt hogy hónapok óta először egy pizzába haraptam,nyomtam a cuccot diéta mellé és pl még igy is vesztettem kis izmot,ez a külnöbség a termekben is rohadt sok koxos van van ismerősőm igen aki csak beveszi a tabikat de alig jár le edzeni megnézheted zsák szr a formája
2015. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Koksz tisztasága és hatásfoka, és károssága között is van különbség.


Nem véletlen hogy ami jobb minőségű arra nem sokaknak futya. Persze Danabolt meg ilyen szarokat bárki szedhet, de egy komolyabb keveréknek nem kevés az ára:)

2015. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy a fröcsögés nincs törölve, csak az én hozzászólásom. MOD TE KÖCS.


Nagyon ügyes vagy hogy tolod a kamu cuccokat, meg szennyezett mocskot, és eredményt vársz tőle, ÉS még okoskodsz is ez alapján megkérdőjelezve egy tudományos kutatás eredményét. Mégvalami?

2015. jún. 5. 18:48
 30/30 anonim ***** válasza:
irok privátot nem itt folytatom
2015. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!