Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van rá esély hogy a kormány...

Van rá esély hogy a kormány bevezesse, hogy aki kox miatt egészségkárosodást szenved, azt nem TB által, hanem saját pénzből gyógykezelik csak?

Figyelt kérdés

A szteroid törvény életbelépése előtt volt erről szó.

Aztán ezt a rendelkezést kihagyták a törvényből, de több európai államban, meg az USA-ban is, ezt magánzsebből fizetik, aki tudja, vagy a gyógykezelés után közérdekű/társadalmi munkában ledolgozhatja, ha nincs rá pénze.

Itthon is lenne értelme ezt bevezetni, legalább a sok koxos eltűnne, és belátná milyen komoly egészségügyi kockázata van ennek.



2015. jún. 3. 12:53
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
63%
Az a baj, hogy ez nem a wow :D nem úgy működik hogy beszúrod és ugrott 15 életerőd. Pont az underground hulladék miatt kerülnek kórházba a koxosok.
2015. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
63%
Vegyük az én esetemet, 16 nmol/ml tesztoszteron van a véremben, elvagyok vele. Tudom hogy alacsony de tünetmentes vagyok. Mi lesz 10 év múlva? Vehetem a potencianövelőt és elhízott egészség károsult leszek akármit teszek?
2015. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

"Pont az underground hulladék miatt kerülnek kórházba a koxosok."

Ezt tudják azok, akik értenek a témához.

De rengeteg ember nem.

Ezért kéne ez a törvényi kiegészítés, hogy így meggondolná mindenki, merné használni!

És mivel nálunk csak szigorú egészségügyi ellenőrzések után írnak fel VÉNYRE szteroid tartalmú gyógyszert, az átlag ember így nem is férne hozzá.

Mert ha vesz, az kb biztos UG termék lesz, és ha megy a kórházba ez miatt, akkor meg ő fizetné, amit nem akarna, így nem venné meg.

Ezt kellene csinálni, és sok ember sokkal egészségesebb maradna!

2015. jún. 3. 13:41
 14/41 anonim ***** válasza:

"Egyértelmű lenne mi okozta a panaszt!"


Egyáltalán nem lenne egyértelmű.

Orvos vagy? Van rálátásod, hogy hány ember szenved veseelégtelenségben úgy, hogy hírből se kokszolt és edzőtermet se látott? Múltkor arról cikkeztek, hogy túlzásba vitt feketeteázástól lett valakinek veseelégtelensége. Akkor ő is fizesse ki a veseátültetést mert minek teázott annyit. Én nem vagyok a koksz hîve, natural vagyok, de ezt a felvetést balgaságnak tartom.

2015. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

"16 nmol/ml tesztoszteron van a véremben,"

Ez átlagos mennyiség!

10-20 között van az átlag, bőven benne vagy.

Azért mert testet építesz semmi nem indokolná hogy te tesztoszteron pótlást kapjál.

ha a normál szint alá csökken, és elértél egy bizonyos életkort, akkor vizsgálat után itthon is kiírják, RECEPTRE!

2015. jún. 3. 13:44
 16/41 anonim ***** válasza:
77%
Vagy a korai menopauzás nőknek ott az fogamzásgátló, a pajzsmirigybetegeknek az L-Thyroxin? Az összes idősnek is növekedési hormon terápiát kéne kapni, e helyett megdöglenek, nehogy nyugdíjat kelljen fizetni utánuk...
2015. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
10 és 35 között van és 20 éves vagyok plusz sportoló.
2015. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Én is teljesen naturál vagyok, de nevetséges ami a tesztoszteron és növekedési hormon körül zajlik.
2015. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Nem balgaság ez, hiszen sok országban be is van vezetve.

Még egyszer akkor a te kedvedért.

Ha koxot használt az illető, akkor a doppingteszt kimutatja mit használt?

érted már?

És az ebből felmerülő egészségügyi problémájának a gyógykezelését nem fizetné az állam!

Vagyis jó lenne, ha ezt bevezetnék:)

2015. jún. 3. 13:47
 20/41 anonim ***** válasza:
Nem írják ki receptre, nem is gyártanak normális hatóanyagot. HCG-t írnak ki receptre.
2015. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!