Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan edzetek alkarra?

Ti hogyan edzetek alkarra?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy a legtöbb ember a teremben elhanyagolja az alkar edzését..igaz én is sokáig így tettem csak néha edzettem rá, de most komolyabban szeretném..

Nem igazán vagyok tisztában vele, hogy hányszor edzhetek rá hetente?

Milyen gyakorlatokat ajánlanátok, illetve sorozat/ismétlést rá?

A marok erősítését (a szórító erőt) illetve a csuklót hogyan erősíthetem? Valami videó esetleg?

Köszönöm a türelmet! Szép napot!



2015. jún. 4. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Én csak Powerballt használok az alkar és fogás erősítésére, külön nem edzek rá a konditeremben. Keress rá a neten, nagyon klassz és megéri az árát!
2015. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
én a bicepszezéskor nyomok plusz 3 sorozatot fordított fogással a francia rúddal
2015. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
csajom ledobja a ruháit, oszt kicsettintem előtte.
2015. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Szoktam néha fordított fogással bicepszezni, de ritka. Leginkább fekvenyomó rúd egyik oldalát megpakolom súllyal és azt a végét (igen, amire rámegy a tárcsa) emel/tartom/mozgatom, ameddig csak bírom. Azért jó, mert nem tudom átmarkolni az egész rudat, csak egy részét, így nagyon kell szorítani. Még azt is szoktam, hogy mindkét kezemben fogok egy-egy 10 kg-s tárcsát, szintén ameddig bírom.
2015. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Xyrot ***** válasza:
39%
Köszönöm a válaszokat! Az utolsó ötletét a fekvenyomó rúddal mindenképp kiprobálom :) A powerballt nem fogom megvásárolni..lehet hasznos de az ára felénk már 1kg minőségi tejsavó fehérje :)
2015. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
FELHUZAS!!!
2015. jún. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
igazán köszönöm azoknak a negyon kedves válaszolóknak, akik 0%-ra értékelték a válaszomat (2es vagoyk).
2015. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 - palilaci - ***** válasza:
67%
Felhúzás, függeszkedés egy kézzel.
2015. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!