Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak szerintem lett rossz ez...

Csak szerintem lett rossz ez a topik?

Figyelt kérdés
az elmúlt pár hónapban borzasztó lett. Sok a unatkozó troll, nincsenek annyi szakszerű válaszok, a régi emberek elmennek stb.
2015. jún. 6. 22:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát látod...meghülyültek a sok felfújó poroktól, amiket szednek.
2015. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ez így igaz..
2015. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ha megnézed a kategória toplistát, láthatod, hogy a "régi" emberek, mind ott vagyunk a top 20ban...
2015. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Sokan itt vagyunk, de mégtöbben elmentek sajnos...
2015. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 - palilaci - ***** válasza:
100%
Talán mert szinte ugyanazok a kérdések vannak és sokkal több az idióta, magát okosnak érző válaszoló aki olyanokba is beleugat amikről kb. fingja sincs. De ha kijavítják neki áll feljebb. Ugyanez a helyzet a beképzelt, nagyképű kérdezőkkel. Hát kössz de nekem semmi kedvem ilyen kreténekkel foglalkozni van elég ha egyáltalán kimegyek az utcára. A különbség ott csupán annyi, hogy nem csak verbálisan lehet reagálni a hülyeségeikre.
2015. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért, mert itt a nyár, és megérkeztek azok, akik 1 hónap/1hét alatt akarnak kockahasat, és a hozzáértő válaszolók megunták, úgy látszik. Télen nagyrészt olyanok vannak, akik egész évben edzenek, és azoknak kicsit több közük van az egész edzéshez. A teremben is tapasztalom, tele van ilyen szerencsétlenekkel
2015. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hat remélem hogy nyár végére elmennek innen ezek az emberek, es visszatér a topik regi hírnevéhez :D
2015. jún. 7. 08:59
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy sz.ar az egész. Unalmas trollok, trollkérdések mindenhol, amik kicsit sem viccesek, mert nagyrészt unatkozó retardáltak írják ezeket. 0 humorérzékkel...


Én nem vagyok itt régen, de nem csodálkozom, hogy elment mindenki. Ritka az értelmes kérdés. A kérdezők nagy része egy sekélyes inkompetens barom, aki az alapoknak nem képes utánanézni (amik ide is le lettek írva kismilliószor). És még ezeknek áll feljebb, de írni nem tudnak...

2015. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Néhány válaszolóról nem is beszélve.
2015. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szomru hogy igy elmentek az értelmes emberek. Bar én nemregota vagyok itt kb. 1,5 éve, de jo volt tudni hogy itt kerdezhetek es ertelmes, hozzáértő válaszokat kapok majd. Ez mostmar nem nagyon lehetséges
2015. jún. 7. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!