Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lenne a jobb választás?...

Mi lenne a jobb választás? Konditerem vagy otthoni edzés?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyok, mert nem tudok dönteni aközött, hogy otthonra vegyek 100kg súlytárcsát(50 ezerért) vagy ennyiért tápkieget vegyek és teremben eddzek. Itthon van jelenleg 30 kg súly,2 egykezes és egy kétkezes rúd és ehhez vennék még száz kilónyit,továbbá van egy kisebb kondigépem is. Érveket és ellen érveket kérek, hogy mit javasoltok.

2015. jún. 9. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha fekpadod van, tudsz hol húzódzkodni, guggolni, akkor bővíts otthonra. Vagy ha nincs akkor még plusz 50 rugó körülbelül és ezek is beleférnek.

Viszont a teremben több gép van, több fajta pad, egyszerűen több a lehetőség, bár ha éveket nézünk, akkor többe kerül, mint egy otthoni terem, de nem vitás, hogy behozza az árat.

2015. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erőkeretet is most fogok heggeszteni ha, az itthonit választom, viszont akkor nem jut sok tápkiegre, pedig az fontos lenne...
2015. jún. 9. 15:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azert jarj el terembe mert otthon sokkal nagyobb az eselye hogy raunsz es abba hagyod.
2015. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az emberfüggő, hogy ráun-e. Ha még nincs étrended, akkor inkább tedd félre azt az 50 ezret, abból bőven lesz étrend meg kondibérlet is. Egyedül sokszor nehéz edzeni. Menjetek valakivel ketten.
2015. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Étrend az van. Eddig is edzettem. Nem fogok rá unni, mert muszály és nem bírok élni edzés nélkül. Kicsit parázok az edzőteremtől...
2015. jún. 9. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vészes. Mondjuk ha nekem otthon lenne elég helyem akkor berendezkednék. Nekem is csak kevés súlyom van, egy rúd ami igazából fitnesz rúd (50 kilót bír kb.), meg két egykezes, meg egy húzódzkodó. Ez kb. 25 000 Ft ráfordítással járt összesen, de elvagyok vele. Majd egy idő után váltok olimpiai rúdra meg veszek több súlyt, de ahhoz még erősödni is kell. Mondjuk szívesen elmennék terembe is, de nem ilyen óriási edzőkomplexumba. Én inkább a kis és ritkán látogatott helyeket kedvelem, ahol legfeljebb rajtam kívül 2-3 ember van. Én ilyen hegylakó típus vagyok.
2015. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is pont ezért, nem szeretnék menni , mert csomóan vannak és nem akarok ott keringeni az emberek között...
2015. jún. 9. 18:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Én itthon edzek, csak a külömség annyi hogy nincs ennyi sulyom se helyem.

Van 2 egykezesem 40kg suly, 30kg sulymellény, meg egy táska kb 11kg sullyal meg pakolva(vizes palack).

Én ezzel egy év alatt felszedtem 14kg-ot :) Nemis ez e lényeg:)

De amugy otthoni azért szeretek edzeni mert nemköt időhöz ugye nincs nyiva tartás. akkor nemkell utazni sem, se edzés után még hazakullogni (bár ezek csak apró érvek de mégis) edzés után zuhany a saját zuhanyzómba aztán kaja kb 5lépésre :D

Ami a legjobb előny (szerintem) a környezet. Tehát ha te 40fokba vagy 10fokba akarsz edzeni, annyiba edzel hisz egyedül vagy, akkor a zene is az szól amit e akarsz és olyan hangerőn ahogy te akarod.

Viszont néha énsem szeretek egyedül edzeni viszont néha meg pont hogy jó.

Elzárkozva csak a zene meg a sulyok meg én.

Tehát én a te helyedbe 100% hogy otthon nyomnám.

2015. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem itt van a konditerem, 5-10 percre gyalog. Úgyhogy a mellett döntöttem. Köszi a válaszokat.
2015. jún. 10. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!