Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » TRX edzéshez étrendkiegészítő?

TRX edzéshez étrendkiegészítő?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem járni TRX-re. Az már az első alkalom után feltűnt, hogy nagyon komplexen átmozgat és biztos, hogy az erőnlét is nagyon jól fejleszthető vele. A kérdésem a következő lenne: annak érdekében, hogy ez a fejlődés látható legyen, milyen éterndkiegésztőt lehetne érdemes szedni (akár konkrétan), vagy egyátalán van-e rá szükség? Nem vagyok jártas a témában, úgyhogy köszi a segÍtséget!:D

2015. jún. 9. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Szedjél hangyát, meg valami férfi hormont, hátha segít rajtad és a többi TRX-ben szenvedő haverodnak.


Ugyanez vonatkozik a Crossfitness vonalra is.

2015. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért kell bántani a TRX-eseket. :D Én mondjuk soha nem csinálnám, meg elég idegesítő, amikor elfoglalják a Smith-gépet, de szerintem a TRX nem b*ziskodás.


Kérdező:

Fejlődni akkor fogsz, ha megfelelő minőségű és mennyiségű tápanyagot viszel be, de legalábbis a kinézetedben akkor lesz érdemi változás. Az étrendkiegészítő, mint a neve is mutatja, az étrendet egészíti ki, de ez igazából ez csak kaja, bárki használhatná, nem sportoló ember is. Egy csomag fehérje és egy csomag porcukor között analógiát is vonhatunk, annyi a különbség köztük, hogy az előbbivel legalább esszenciális tápanyagokat viszel be.


De mindemellett a TRX, bár nem értek hozzá, de rezisztencián alapuló edzés, tehát a kajában ugyanannak az elvnek kell lennie, mint ha súlyzós edzést végeznél (max. kevesebb kaja kell).


Alapismeretek, Sárga Kapszula.

2015. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első: azért te is sokra vihetted már az életben hallod:oooo de tök vicces, hogy mennyi idő munkája lehet abban, hogy így kiossz valakit:"DD tisztellek haver az eredményeidért:"DDD

második: köszi a segítséget:D

2015. jún. 9. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Igazából ezek már így zsigerből jönnek, ha meglátok valakit kettlebellel vagy mindenféle kampóval meg zsinegekkel ßuzulni.


Kettlebell... nagyanyáink olyannal vasaltak...

2015. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fejedet is kivasalhatná valaki egy kettlebellel, előző.
2016. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!