Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erőemelő, ill. erősember...

Dejong kérdése:

Erőemelő, ill. erősember edzéshez milyen edzés előttit ( pumpát) ajánlotok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Rába pumpám.

Mire felfújom a rába kereket,alaposan felpumpálódok.

és meg van az erőedzés is.

2015. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A koffein jol johet ha nem vagy fokuszalt.
2015. jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En eddig ketfajta edzes elottit probaltam: Biotech Nitrox, Muscle Pharm Assault.

Az Assault annyira edes, hogy hanyingerem van mar tole es gyenge is. A Nitrox izre jobb, es valamivel jobban is ereztem a hatasat.


Most a natur Taurinport kezdtem el probalgatni, az a legolcsobb, es koffein nelkul is erzem, hogy kitolja a aradtsagerzetet.

2015. jún. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* faradtsagerzetet
2015. jún. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, hogy kinek mi jön be, de mi mindenképpen valami koffeinest ajánlanánk. Persze arra is figyelni kell az ilyen kiegészítők használatánál, hogy aránylag éhgyomorra idd, mert ha bekajálsz és arra iszod, kb már vége lesz az edzésednek mire olyan mértékben felszívódna, hogy érezhető hatása lenne... Ha érdekelnek az erősember edzések, kihívások nézz rá a csatornánkra:


https://www.youtube.com/channel/UCpaqDMYSZ1vLM8qKJXFJbxg?vie..

2019. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!