Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erősember Ill erőemelő edzésre...

Dejong kérdése:

Erősember Ill erőemelő edzésre milyen edzés előtti ajánlotok? Ami nem ilyen tipikus bedurrantò? Jelenleg Napalmot használok

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 10:08
 1/4 anonim válasza:
Jó hogy itt kérdezed ezt meg :) Én edzettem egy évig úgy mint egy idióta, aztán rájöttem az vagyok és kihagytam két hónapot amikor csak ezekről olvastam, amikor már elég eszem volt a témában írtam magamnak egy edzéstervet. Neked is ezt javaslom, mármint hogy olvass el róla vagy 20 könyvet....
2015. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem elõttevaló nap egy kiadós ch-gazdag zsíros túlkajálás a legjobb, annál többet szerintem semmi nem ad. max egy pow3rd et iszom néha.
2015. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Börtön kávé, de az kicsinálja a szívet. szóval nem ajánlom. Maradj csak a bolti cuccoknál...
2015. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az erősember és erőemelő edzések alapból alacsonyabb ismétlésszámú gyakorlatokból állnak, illetve hosszabb bihenőkből így nem kell attól félni, hogy egy "tipikus bedurrantó" bedurrant, mert nem fog, legalábbis közel sem olyan mértékben mintha bodysan edzenél. Ki kell próbálni többfélét, mert az, hogy kinek mi jön be, teljesen egyénfüggő! Ha érdekel az erősember sport, nézz rá a csatornánkra:


https://www.youtube.com/channel/UCpaqDMYSZ1vLM8qKJXFJbxg?vie..

2019. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!