Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rendszeres mozgas, naponta...

Rendszeres mozgas, naponta kave, narancsbor?

Figyelt kérdés
kb fel eve kuzdok a fenekemen levo kis godrocskek ellen.regebben nagyon sok kavet ittam es alig mozogtam,helytelenul taplalkoztam,talan ezert alakulhatott ki. kb 3 honapja rendszeresen jarok kondiba,sokat edzek a fenekemre es probalok sok vizet inni,illetve nem iszok kavet,de nehezen birom nelkule. a narancsbor kicsit javult de nem tokeletes. ha azt szeretnem hogy teljesen eltunjenek a godrok akkor folytassam ezt amit elkezdtem, vagy nyugodtan johet a napi reggeli tejeskavem?? persze naponta mozognek,sokat innek es helyesen taplalkoznek. koszi elore is

2015. jún. 10. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Én napi 2-4 kávét megiszom, mégsincs narancsbőröm.

Igaz, lecsúszik mellette 3 liter víz, és semmi műkaja. Azok is nagyon károsak ilyen szempontból!

2015. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szoval szerinted a kave nem fogja befolyasolni? :)
2015. jún. 10. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kávé nem akadályoz meg ebben. :)
2015. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
oks koszonom es meg egy kerdes. hetvegente neha elszivok egy-egy szal cigit buliban. az mar inkabb lassitja a fejlodest,nem?:/
2015. jún. 10. 16:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon antidohányos vagyok, szóval én inkább azt mondom, hogy egyáltalán ne szívj.
2015. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyu, én cigizek és iszonyat sok kávét iszom,és ezzel párhuzamosan tűnik el a cellulit. Edzés súlyokkal, aerob mozgás, és tiszta kaja kell a rengeteg víz mellett. Finomított ch, adalékanyag, napraforgóolaj kuka! No fehér cukor, no fehér liszt! Az L karnitin is segít. Ha fogamzásgátlót szedsz, attól is lehet!
2015. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszonoooooom :)
2015. jún. 10. 17:14
 8/10 anonim ***** válasza:
A 6-os fontos tiltott dolgokat írt le, a kávé nem releváns annyira.
2015. jún. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért a kávén ragadt le mindenki. Leírtad, hogy csak a hátsódra edzel. Ez itt a probléma. Normális edzés + étrend kell. Mellette megihatsz 10 liter kávét is és fejlődni fogsz.
2015. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mellette edzek masra is,labra,hasra meg karra csak a hangsuly mindig a fenekemen van. koszi a valaszokat
2015. jún. 11. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!