Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a tapasztalatotok, egyetemi...

Mi a tapasztalatotok, egyetemi előadáson lehet enni?

Figyelt kérdés
Tudom, viccesen hangzik, de kíváncsi vagyok. Nyilván nem fog megállítani abban, hogy egyetemre menjek, ha nem, csak érdekel, hogy mi a jellemző. Mennyire nézik rossz szemmel az ilyesmit az előadók?
2015. jún. 10. 21:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó ötlet.
2015. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

Rossz szemmel nézik.

Mikor én jártam egyetemre, a tanárnak ez volt pl az első kikötése.

Bár önfejű emberek mindig vannak, ő elővette a csirke rizs kombót, majd megeszi, meg is ette a fél év alatt mindig.

megbukott.

én megvártam a szünetet, meg az összes több is, akiben volt annyi tisztelet.

én el is végeztem a sulit.

2015. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Mi köze van ennek a tisztelethez, ezt sosem értem. Inni is tiszteletlen, vagy az nem az? Komolyan kérdezem.
2015. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom annyi béka, hogy egy tanár előadást tart, akkor azt figyelmesen végighallgatja az ember, esetleg jegyzetel, figyel.

ha már ott van.

szünet van az órák között, addig kilehet bírni, a pozitív nitrogénmérleg nem fog elcsúszni ezen a kevéske időn:)

2015. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem hinném, hogy figyelmetlenségnek számítana, más oka nincs?
2015. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de én örülök, ha ott ülhetek, netalántán ingyen felvesznek. Én biztos nem ennék. Nyilván egyetem, nem fog ejnye-bejnye monológot letolni érte senki, de akkor sem hiszem, hogy jó néven venné az előadó. Vannak bizonyos íratlan szabályok is. Egy régi vágású tanárnál meg lehet, hogy úgy elvágod magad, mint az atom. Inkább egyél szünetben.
2015. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg ki lehet bírni. Még ha az embernek nagyon telített is a napja, elvégre senki nem hal éhen, ha nem eszik nap közben, de hát akkor is, nekem fura. Elvégre vannak fiziológiás szükségleteink, meg ott van az egészséges életmód, a helyes táplálkozás stb. amiről mindenki papol, vagy legalábbis egyre többen, közben a gyakorlatban te vagy a kancsó, ha tényleg követed ezeket az elveket.


Amúgy ha meg valaki emiatt nem tud jegyzetelni, az magával cseszik ki, úgyhogy szerintem itt van egy jó adag frusztráció, amit ilyenekben élnek ki egyes tanárok.

2015. jún. 10. 22:24
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem is hasonló lehet az oka kérdező, bár engem nem érdekel annyira a zabálás, hogy mindenképp egyek.


Minden esetre nem értem miért olyan kardinális kérdés, ha tanár lennék biztos lesz@rnám. A joga megvan hozzá hogy egyen míg másokat nem zavar a tanulásban.


"örülök hogy felvesznek" - Kulturált országokban alapvető jog, hogy tanulhass. Persze ingyen.

2015. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

"Kulturált országokban alapvető jog, hogy tanulhass. Persze ingyen."

Sajnos nálunk ez lassan, privilégium lesz.

2015. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van kilences. Necces dolog lesz bekerülni. A középiskola sem sétagalopp.
2015. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!