Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húzódzkodás után fájó könyök....

Húzódzkodás után fájó könyök. Javaslatok?

Figyelt kérdés
Húzódzkodás után fáj az egyik könyököm. Az érdekesség csupán hogy pont az fáj (jobb karom), amelyik az erősebb.
2015. jún. 11. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
bemelegítesz rendesen?
2015. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd hozzáedződik. Ügyelj a bemelegítésre.
2015. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, mindkettőtöknek köszönöm! Esetleg pár jó bemelegítő gyakorlatot tudnátok ajánlani? (szoktam, de kíváncsi vagyok mások véleményére, nem zárkózom el az újítástól sem :) )
2015. jún. 11. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Csinálj pár fekvőtámaszt előtte. Viszonylag könnyű gyakorlat. Először különböző körzésekkel, átmozgató mozdulatokkal kezdj, utána pár darab fekvőtámasz, így kicsit bemelegszel. Használhatsz bemelegítő krémet is, télen ha hidegben edzel, akkor felvehetsz egy pulóvert.
2015. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm :).
2015. jún. 11. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:
alsó pozícióban ne nyújtsd ki teljesen a kezed, az izmaid tartsanak akkor is ne tedd át a terhelést az izületekre.
2015. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a hasznos tanácsot. :)
2015. jún. 11. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!