Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen magasra kell felszereln...

Milyen magasra kell felszerelni a falra a húzódzkodó rudat? A läbam ne érjen le vagy hogy?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
ízlés kérdése, és, hogy milyen gyakorlatokra akarod használni, ha csak húzódzkodásra, esetleg annak támaszkodnál kézenállásnál is, akkor érdemesebb alacsonyabbra, ha lábemelést is akarsz csinálni, akkor értelemszerűen magasabbra.
2015. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyha muscle up-ozni is akarsz akkor azért felül is legyen hely:D
2015. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahh..lany vagyok,eleg nekem a sima huzodzkodas is nemhogy a muscle up:D koszonom a segitseget amugy;)
2015. máj. 14. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan magasra, amilyenre neked kényelmes. Te tudod, hogy mennyire vagy elég erős ahhoz, hogy felhúzd magad.

Ha nem megy még túl jól, akkor nem probléma, ha leér a lábad, miközben fogod a rudat, így kezdetben a lábaddal tudsz egy kis lendületet adni ahhoz, hogy felhúzd magad. De az az igazság, hogy nekem is jó néhány "lassú negatív" gyakorlatot el kellett végeznem ahhoz, hogy egy kis lendülettel ugyan, de fel tudjam húzni magam.

2015. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okes,koszi a segitseget!:)
2015. máj. 15. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!