Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sulis mérés mennyire pontos?

Sulis mérés mennyire pontos?

Figyelt kérdés

A sulis testzsír mérés 11 %ot hozott ki

Ez milyennek szamit 170 cm 63kg 17/f



2015. jún. 14. 09:11
1 2
 11/14 Musclemore ***** válasza:
Láttam olyat, hogy egy kövér gyereknek 2%-kal kevesebb testzsírt mutatott, mint az izmos, enyhén zsíros gyereknek.
2015. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja ez a netfit tényleg nagy kamu lehet mert így el nézve a 10% os testzsírt nem nagyon hasonlít pl nálam alhason meg csípőn azért van egy kis uszogumixd
2015. jún. 14. 15:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem vékonyan de szálkásan mutat annyit, mint egy kövérnek meg egy full soványnak. Erről ennyit.
2015. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igazából nekik kéne tudni, mennyire pontosan mértek, vagy mennyit hord félre a mérlegük. Többször kéne ráálni, nem mindig mutat jót elsőre, átlagolni is kéne. És összehasonlítani más mérlegekkel, szokott lenni némi különbség. Ilyenekkel játszani iskolai méréseknél nincs lehetőség, ott a fő szempont, hogy mindenki hamarább hazaérjen.


Én 180-1-2 cm vagyok,

Két éve 66kg 13% voltam még abszolút soványan

Tavaly 73kg 15% sokat híztam, hurkás lett a hasam, oldalam

Idén 78kg 17% sokat izmosodtam, de a derekam is egy újabb számmal vastagodott.


(Idei máshol is lett mérve, hasonló eredménnyel, így megbízhatónak tűnik.)


Arra saccolnék, hogy a 15% reálisabb lenne nálad...

2015. jún. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!