Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kettlebellel is lehet nagy...

Kettlebellel is lehet nagy izomtömeget szerezni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát az attol fugg. Lábra nem. Vállra igen. Hátra is talán. Mellre nem hiszem. Karod is lehet tole. Ez csak sulyzo
2015. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az izom megdolgoztatása, hogy ezt hogy éred el rajtad múlik. Akinek tényleg jó az izomérzete az egy lakatlan szigeten a pálmafák közt leedz, valaki pedig a modern gépekkel és szabad súlyokkal is balfsz.
2015. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek annyira a kettlebellhez, de ha az izmot megfelelő stimulus éri, akkor is azt mondják, hogy a növekedéshez csak 40 %-ban toltad be a kulcsot. A többi 60 % az étkezés és pihenés.
2015. jún. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha fegyenc vagy. Kulonben nem lehetnek igazi izmaid!

Paul "istenbizaletezek" Wade is megmondta!

2015. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen de egy kettlebellel nem tudsz megfelelo stimulust adni pl a lábadnak. Ha jol tudom 50 kg-ig megy fel egy kettlebell.
2015. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én láttam már 64kg-os kettlebell-t is, de nincs megszabva, hogy csak egy kettlebell-t foghatsz egyszerre :D Vagy akár egy lábas guggolást is tolhatsz vele pl.
2015. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lábra nem?? Hát nemtom, én november óta járok kettlebell edzésekre, de ilyen combizmom és s.ggem még sose volt, pedig világ életemben sportoltam.... :D Persze ha csak nyomást csinálsz, nyilván nem fejlődik a lábizmod. De mondjuk ott a guggolás, a deadlift.... Meg egyébként alapvetően a kettlebell nem külön izomcsoportokat edz, hanem az egész testet. Szóval kedves kérdező, szerintem kezdd el ég meglátod, de először edzővel. Időbe telik elsajátítani a helyes technikát, de utána biztonságosan lehet edzeni otthon is.
2015. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De a kérdezo nagy izomtomeget kérdezett. Valamilyen lábad lehet a kettlebelltől de nem nagy.
2015. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!