Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire tudja egy nő leszálka...

Mennyire tudja egy nő leszálkasitani magat? Van még menstruaciojuk?

Figyelt kérdés

Pl Valéria Ammirato.

Mennyire tudom magam leszálkasitani, ha nem fogyasztok semmi kiegészítő fehérjét vagy kapszulakat? Vagy azok nelkul lehetetlen? Szóval ugy ertem mennyi az a háj réteg ami elengedhetetlen es nem is tudunk tole megszabadulni? Leginkabb hason ertem.



2015. jún. 16. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítők teljességgel opcionálisak, 14%-ig nem lehet probléma, de alatta se nagyon(egyéni). Beszélgettem a múltkor egy versenyző csajjal azt mondta 8%-nál sem vett észre semmi különöset, még így is volt rajta elég zsír.
2015. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Noknel olyan 10-15%-os testzsir alatt jonnek a hormonalis problemak, menstruacio kimaradas, ilyesmi. 10% ala gyogyszerek nelkul nem is nagyon tudnak lemenni, de van aki 15% ala sem.


Es gyogyszerek alatt nem feherjet ertek :)


[link]


Es persze ha lemennek, eltunik a melluk. Az osszes fitneszmodellnek szilikonmelle van.

2015. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Es persze ha lemennek, eltunik a melluk."


Többek között ez miatt sem tetszik amikor egy nő nagyon szálkás akar lenni.

2015. jún. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem. Szerintem egy nonek sem kene 20% ala menni.
2015. jún. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt olvasd el, nagyon tanulságos!

2015. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen! :) mert en szalkasitottam, es mar hónapok óta nincs menstruaciom. 3-as4-es ez nagyon biztató, orulok hogy nem varjak el a nőktől az izmosodast, mondjuk attól fogok edzeni, de jo ha mondás elvárva . Utolsó , elolvastam koszi!


Azt írta a legpontosabb mérés a bőrön keresztül, nincs meghatározva hogy pl 5 cm zsir (karon) hany % testzsir?

2015. jún. 17. 11:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha van hozzá mérőkütyüd, akkor itt meg tudod nézni:

[link]

2015. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nahát! :) koszi szepen
2015. jún. 17. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!