Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A jumbotól cukorbeteg lesz az...

A jumbotól cukorbeteg lesz az ember?

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
2015. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól lesz cukorbeteg, ha napi 10x issza. Edzés után iszol és kész. De egyébként is marhaság mert veszel dextrózt meg fehérjeport és jumbo helyett azt iszod és még olcsóbb is.
2015. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársnőm dagadék fia egy év alatt az lett tőle kialakult 2es diabéteszes.De az ostoba alapvetően dagadt volt valószínűsíthetően inzulin rezisztens és erre ivott napi 3 turmixot nem csak edzés után és zabált ugyanolyan egészségtelenül ahogy addig.Vagyis csak a folyamatot gyorsította fel mert a vége úgyis ez lett volna csak mondjuk 10 évvel később.
2015. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a jumbótól, de minden cukros és túlzottan ch dús étkezés hozzájárul kicsit, mint krónikus ártalom.
2015. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tyler913 ***** válasza:

Nem vagyok orvos,és nem értek a cukorbetegség témájához. Úgy gondolom,ez jóval összetettebb probléma annál,mintsem hogy visszavezethető legyen egyetlen tényezőre.


Azt viszont tudom,hogy a Jumbo egy agyoncukrozott f.s. Most csekkoltam,egy adagban 86 g cukor van. Ez másfél tábla (!!!) Milka csokinak felel meg. És emberek ezt abban a tudatban isszák,hogy közben marha sokat tesznek az egészségükért. Szerinted?

2015. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!