Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak nekem nő tömegelés alatt...

Csak nekem nő tömegelés alatt "sörhasam"?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint egy éve kezdtem, és felszedtem 14 kilót, de hasam olyan, mintha terhes lennék, főleg egy jó kajálás után. Szénhidrát bevitelemet nem mondanám magasnak, néha-néha meló után kevésnek is érzem a kaját, szóval nem dagadtra zabáltam magam, hanem mintha tágulna a gyomrom vagy a jó ég tudja.


Egy-egy komolyabb kajálás vagy néhanapján pár sör után eléggé kijön a "forma"... Érdekes, mert ha behúzom, akkor viszont egészen jó tömegeléshez képest, mintha laza néhány izom vagy a jóég tudja mivan. Plank (hídtartás) jó erre? Mit tapasztaltok? Valaki azt mondja hatásos, valaki szerint kamu az egész. Szerintetek?


2015. jún. 20. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek kifele "áll" a hasa alapból.

Kaja után meg főleg.

persze egy erősebb has izomnál kevésbé áll ki mivel az izomzat megtartja, de ez ilyen.

Ha elengedem nekem is olyan meg szerintem mindenkinek.

2015. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem a hasam behúzva tartja magát és ezért nem áll csak ki :D
2015. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Baromi alacsonynak kell lennie a testzsírszázalékodnak ahhoz, hogy ne gömbölyödjön kifele a pocakod. Ha nem vagy elhízva, akkor szerintem nem kell ezen aggódnod.

Viszont kérdeznék valamit: a testtartásoddal minden renden? Ha egy kicsit megereszted magad, akkor jobban gömbölyödik a hasad. Esetleg valamilyen étel nem fúj fel? Például a sör könnyen felfújja az embert anélkül, hogy azt észrevenné (tapasztalat... amióta erre rájöttem, társaságban nem sörözöm).

2015. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valahol le kell rakódnia a sok kajának olvass utána miért olyan nagy a testépítők hasa
2015. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A versenyszerű testépítőknek nagy a hasa általában, egyrészt a hatalmas ételmennyiségtől, másrészt meg a növekedési hormontól.

Majd ha leszálkásítasz kérdező, akkor valószínű, hogy eltűnik.

2015. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanúgy. És másoknak is.


Elmúlt két évben 65>78 kg lettem. Izmosodás mellett a hasam is eléggé megnőtt 93 cm-re körben. De most jött a kánikula, sok fizikai munka adódott a tűző napon, a hideg téli esték zabálgatásai elmaradoztak, aztán egy hónap alatt látványosan lement a pocakból, vele 3 kiló is.


Hülyeség ez a "laza az izom". Az elengedett állapot a normál, ha kisebbek belül a dolgok automatikusan kisebb az elengedett állapot is. (Max ilyen kétszáz kilósoknál van, hogy lefogy felére, aztán lóg ugyanúgy a bőradag, mint egy üres zsák.)

2015. jún. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a helyzet,kedves kérdező,írj privátban!
2015. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!