Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrend hozzáértők...

Tömegnövelő étrend hozzáértők véleménye?

Figyelt kérdés

Üdv


70 kiló vagyok, alacsony testzsír %, 181 cm magas = vékony szálkás


Össze raktam egy tömegelő étrendet szeretném ha hozzáértő emberek véleményeznék hogy megfelelő e.

Az egész napra kiszámolva kijön a kalória, és fehérje szükséglet jócskán.


Reggel Zab pehely 100g + gyümölcs vagy Tojás fehérje


2.Étkezés: 100g Túró + 100%wheypropro+ch


3.étkezés CSirke mell 100g+100g Rizs


4.Szintén a csirkés kombó


5.Edzés után megy a CarbF,100%wheypropro, lgluta, crea,


6.Étkezés 100g hal, rizzsel vagy egyéb fehérjedús körettel, zöldségekkel


7. étkezés Túró, mellé bűnözésképp amég tehetem, valami pékárú.


Ha esetleg totál hülyeség amit csinálok akkor írjatok kritikát legyetek szívesek, ha esetleg van ötletetek hogy milyen fehérjedús táplálékot tudnék még találni akkor írjátok meg köszi.



2015. jún. 13. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a esti pékárút kihagynám,vagy ha annyira szeretnéd akkor reggelre raknám semmiképp se utolsó étkezéshez. 2. étkezésben pedig a túrót hagynám ki és az utolsó étkezéshez raknám. Egyébként rendben van.
2015. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, esetleg nem tudsz még fehérje dús kajákat mondani? Szója meg ilyenek.
2015. jún. 13. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Fehérjét én főleg túróból,húsból,halakból,és fehérje turmixból illetve tojásból viszem be.
2015. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!