Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vettem fehérjét (100% whey...

Vettem fehérjét (100% whey protein) és BCAA-t ( Xpress 700g) de nem tudom hogy szedjem?

Figyelt kérdés

Az időpontok érdekelnének, mondjuk az oké ha pihenőnapon reggel megiszom a fehérjét meg egy kis bcaat aztan kesobb meg 2 alkalommal bcaa?

Edzős napon meg edzés után igyam a fehérjét? Reggel, edzés közbe meg este a bcaat?



2015. jún. 21. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mielött vettél volna elolvashattad volna a Sárga Kapszulát.
2015. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek meg az alapok, akkor a BCAA-ra qrva felesleges volt közel tízezret kipengetni...
2015. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fehérje: reggel, edzés után

BCAA: szerintem ennek szálkásításkor van leginkább értelme. Amúgy akkor ha kimarad egy étkezés, vagy lehet italt csinálni belőle és iszogatni nap közben, segít fenntartani az anabolikus folyamatokat, de nem kell tőle csodát várni, ha egyáltalán nincs étrend, akkor pláne.

2015. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!