Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Koffein tabletta vélemény?

Koffein tabletta vélemény?

Figyelt kérdés
100mg-osat szeretnék venni, de azon gondolkodtam hogy nem szokik-e hozzá a szervezetem, mert úgy ugye nem érne semmit. Nyilván ezért csak edzésnapokon(4/hét) szedném, de így nem alakul ki tolerancia?

2015. jún. 21. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kellene minden edzésnapon ezt majszolni. Egyszer-kétszer beveszed, amikor szarul megy, de ne szokj rá!
2015. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet minden nap szedni mert megszokja a szervezeted és akkor meg már cseszheted mert többet nemfog pörgetni a koffein.
2015. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én mindig veszek rendes edzés előtti pörgetőt, és mindig megfogadom, hogy pl csak edzés előtt iszom meg, ennek mindig az a vége, hogy minden nap tolom valamilyen indokkal, persze sokszor rosszul is vagyok tőle, és mikor elfogy, akkor hetekig tart mire koffein nélkül is kipihentnek érzem magamat... aztán eltellik pár hét, meggyőzöm magam, hogy most más lesz, most kibírom, és csak edzés előtt, aztán szép lassan megint rákattanok...

az edzés előtti pörgető, egy rohadt nagy hazugság(persze aki be tudja tartani, és csak 1*1* fogyasztja, annak működik) és csak az érrendszered cseszteted vele... ha csak picit is hajlamos vagy az addiktív dolgokra, akkor rá is fogsz függeni pillanatok alatt... és nehéz ám leállni róla, a koffein a 2. legaddiktívabb legális drog.

2015. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#Százhúsz(kg):


Én is így vagyok vele, a kávét is simán bedobálom, sosem elég szinte. Jobb ha el se kezdi az ember. :)

2015. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!