Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért edz néhány testépítő...

Miért edz néhány testépítő bakancsban? (nem nem boxcipő, konkrét balancs, bőrből) Állatlában a termetesebb, nagy súlyokkal dolgozó arcoknál figyeltem meg, akik még erőemelőnek is elmennének

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert guggolás közben jól megfogja a bokáját az embernek.
2015. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dogmatix91 ***** válasza:
Guggoláshoz súlyemelő vagy erőemelő cipő kell. A bakancsnak vastag gumitalpa van ami nagy súly alatt összenyomódik és instabillá válsz.
2015. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Kopaszok voltak ? Biztos skinheadek.


Vagy csak azért mert fogja a bokát. Mondjuk elég kényelmetlen a bakancs. Legalábbis amíg nem törik be.

2015. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

# 3


A munkavédelmi bakancsok kényelmesek.Persze van olyan amelyik rossz konstrukció,de a legtöbb az kényelmes.

2015. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem a rokcer haverom mondta, hogy az elején rossz, de úgy látszik ő valami mást hordott.
2015. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
kopaszok vagy nagyon rövid hajúak, de nemhiszem h skinhead-ek volnának, sem a tetoválásaik sem a szavaik, sem az öltözékük nem ezt mutatja (ezt a két szempontot kivéve)
2015. jún. 21. 21:51
 7/16 HarciCsiga ***** válasza:
Megemeli a sarkad fogja a bokad
2015. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Dogmatix91 ***** válasza:
Egyébként miért kell, hogy fogja a bokád? Hogyan guggolsz le úgy, hogyha rendesen be van kötve a bakancs? Vagy csak térdrogyasztás kell 300 kilóval?
2015. jún. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

az emberek mindegyik topicban oltják egymást?


A többieknek köszönöm a választ, nem erőemelő cipőt viseltek hanem kifejezetten bőrből magasszárú bakancsokat, de gondolom valami hasonló funkciója lehetett, mert tényleg mindig lábazáshoz használják

2015. jún. 22. 11:52
 10/16 Dogmatix91 ***** válasza:
Értem én, hogy bakancsot viseltek de attól még nem megfelelő viselet. Az erősemberek szoktak home made fatalpú bakancsban edzeni/versenyezni mert ott fontos, hogy tartsa valami a bokád. Konditeremben nem sétálsz 100 kilós kofferekkel. Semmi sem indokolja a használatát, csak majmolják a nagyokat.
2015. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!