Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyi tejtermék még belefér...

Ennyi tejtermék még belefér egy egészséges étrendbe? (tömegelés alatt)

Figyelt kérdés
2 dl tej reggel kávéba, 150 gr túró estére, 1 pohár (150 gr) natúr joghurt a túróhoz. Nem mondom, hogy nem tudnék elhagyni belőle, csak már megszoktam a kávét is, hogy így iszom, plusz a túróba is jól jön egy kis joghurt, mert anélkül elég száraz. :/

2015. jún. 23. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Mivan?


Mi bajod van a tejtermekekkel?

2015. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne férne bele ? de egyébként se nagy mennyiséget írtál
2015. jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
persze, én is kb ennyit szoktam. Diétában szívfájdalommal bele kell számolni sajna a joghurtot a ch-ba, de tömegelés alatt simán
2015. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat! :)
2015. jún. 23. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tejsavó proteint iszol azt is számítsd be tejszármazéknak.A kérdésre válaszolva nekem ami belefér tejszármazék az a reggeli kávéba egy kis dobozos tejszín és havonta talán egyszer egy kis sajt.Ennél többet már nemkívánatosnak tartok felnőtt embernél.Nem vagyok laktózérzékeny,de gyulladásfokozó anyagnak tartom a tejet és természet ellenesnek a nagyfokú napi szintű fogyasztását.
2015. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

nem kell elhinni a sok baromsagot amit a tejrol terjesztenek.


Gyulladasfokozo? LOL.

2015. jún. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
67%
Engem az idegesít,amikor jönnek az ilyenekkel,hogy "A tej a kismacskáknak való,meg a csecsemőknek". Meg hogy "Egyik állat sem issza meg a másik tejét",de ha akármelyik is kinyitna egy biológiakönyvet ,akkor rájönne ,hogy ezek baromságok. Semmi baj nincs a tejjel, én is iszom. Calcium meg fehérjeforrásnak tökéletes,csak vigyázni kell a tejcukorral.
2015. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!