Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izom noveles gyorsasaga?

Izom noveles gyorsasaga?

Figyelt kérdés

Nos 14 eves vagyok es baratommal most nyRon kezdtunk el kondiba jarni. Minden nap megyunk kondu kiveve szerda es vasarnap. Feherje port szedunk mellette mas egyebet nem. Azt szeretnem kerdezni hogy kb.mikor lenne erdemes le szalkasitani hogy lathatoak legyenek az izmok.


Ui. Androidrol kerdeztem ne kossetekbele a helyesirasomba.


2015. jún. 24. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2-3 év múlva... De 14 évesen még nem tesz jót nektek a súlyzós edzés.
2015. jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem úgy kell hozzáállni, hogy látsz egy izmos embert, megirigyeled és minél hamarabb te is úgy akarsz kinézni. Életmóddá kell tenni a sportot. 14 évesen elég ha megtanultok saját testsúlyos gyakorlatokat, és nem bohóckodtok nagy súlyokkal.
2015. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A sulyzos edzes a novekedesbe akadalyozhat meg ha jol tudom javits ki ha nem igy van. En nagyon koran ero vagyok mar ki nottem magam en ugy velem. 7 eve focizok. Jelenleg MB1 es kategoriaban jatszok CSK kent. En nem azert szeretnem ki gyurni magam mert meg irigyeltem egy csavot se a csajozas miatt hanem a sport miatt hogy feltudjam venni az ellen feleimmel a versenyt hogy o legyen a gyengebb nem en hogy a csapat rolam vegyen peldat. Mindezt nem bekepzelesbol mondtam ha valaki ebbe is bele akarna kotni.
2015. jún. 24. 08:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem magas a tzs-d akkor ráérsz a diétával várni 1-2 évet addigra lesz rajtad izom is annyi.
2015. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Osynho ***** válasza:
57%
Étrend? Edzésterv?
2015. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod a súlyzós edzés nem befolyásolja a növekedésedet, az a genetika...

Ellenben nincs kifejlődve a csontozatod, nagy súlyokkal felesleges terhelést adsz nekik, amivel olyan elváltozásokat is okozhatsz, amiket aztán egész életedben nyögni fogsz.

2015. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Etrend es edzes terv is van.
2015. jún. 24. 11:45
 8/9 anonim ***** válasza:
A fogyatékos nagysúlyokat dobálok edzés ami kárt okozhat, de az bárkinél. Jól kivitelezett testépítő edzés nem fogja tönkre tenni az ízületeid és csontozatod.
2015. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg koránérő, akkor edzhet súlyokkal, de nyilván ésszel. Bár mindenkinek ésszel kellene edzenie.
2015. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!