Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Termogenikus zsírégető (Brutal...

Termogenikus zsírégető (Brutal blade) jó kiegészítés fogyáshoz? Természetesen diéta, cardio mozgás ésszerű kiegészítéseként!

Figyelt kérdés

S gyógynövény teákat ihatnék továbbra is? Gondolok itt kecskeruta s fahéj+króm teákra. 160 cm vagyok, eddig leadtam 6 kilót még hátravan ugyanennyi, hogy 52 kg legyek. :)

Köszönöm a segítséget! :)


2015. jún. 25. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A termogenetikus zsírégető = bivvaj adag koffein, semmi másra nem jó csak egy jó kis koffeinfüggőség kialakítására... + ebben a nagy nyári melegben még bajt is okozhat...
2015. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó, ebbe pont nincs koffein. Ihatnál, és szénhidrátos étkezésekhez ajánlott inni/enni krómot/fahéjat mert a vércukrot szabályozzák.
2015. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, így szoktam inni! :) Alacsony ch-n vagyok, napi 130gramm. :) Nem kell megijedni, dietetikussal közösen dolgoztuk ki így a diétát! :)
2015. jún. 25. 13:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Testépítő itt nem fog megijedni, mi alacsonyabbra is levisszük, akár ciklikus ketogénba is vagy szinte 0 szénhidrátra.
2015. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
130g nem annyira kevés, én 100g-ot kajálok a 72 kilómhoz és még csak drasztikusnak sem nevezném. Brutal Blade meg pénzkidobás, mint a tápkiegek 99%-a. Ha jó a kajád, edzésed és kardiózol éhgyomorra megfelelően akkor bizton állítom, hogy SEMMIT nem tesznek hozzá ezek a dolgok. 3. éve diétázom minden nyárra, mostanra zéró tápkieggel és mégis a több tapasztalat miatt ezerszer jobban megy és a végeredmény is jobb. Ha felesleges pénzed van, akkor költsd nocarb tésztákra vagy walden farms szószokra, mentálisan sokat számít 1-2 finom, büntetlen falat a gyengébb pillanatokban. Sok sikert!
2015. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Nyilván, aki olyan komolyan csinálja, mint Ti, annak nem kevés a 130gramm. :) Nekem azért volt egy hét hozzászoknom. Főleg a pirosbetűs napokon volt nehéz. :)


Nem kívánok semmilyen ,,bűnözést", nem költök ilyen lowcarb tésztákra, csokikra! :)

No, akkor van aki szerint jó is lehet, van aki szerint semmit nem ér. Kénytelen leszek kipróbálni! :)


Nyilván, fel sem merült, hogy leállnék a mozgással, diétával. :) Már ,,megszoktam"! :) Teljesen beépült az életembe! :)

2015. jún. 25. 15:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Kipróbáhatod az L Karnitint is, nekem segít!
2015. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kötözködésből, de hogyan érzi az ember azt, hogy az L-karnitin segít? Én is használtam, tehát tényleg nem piszkálódásból írom, de annál többet más embertől sem hallottam vele kapcsolatban, hogy van aki jobban izzad tőle. De ettől függetlenül hogyan méred le, hogy tényleg segít? Van egy tökéletes genetikai másolatod, aki ugyan azt eszi, ugyan olyan a napi aktivitása és ő nem használ karnitin, Te pedig igen? Mert máshogy a büdös életbe nem lehet ezt "lemérni", hogy mit tesz hozzá.
2015. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Benyomok 5 grammot izzadok mint a ló, meg pörgök tőle pár órán át. Nyilván 60 mg az lószar, ja meg halszagú vagyok tőle.


Brutal Blade-re azt mondják jó, van benne egy csomó gyógynövénykivonat.

2015. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a kedvességet! ;)
2015. jún. 25. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!