Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő lenne egy ilyen test?

Mennyi idő lenne egy ilyen test?

Figyelt kérdés

Mennyi idő lenne egy ilyen test(Megfelelő edzéssel és étrenddel)? Még egy kérdésem lenne, kb hány hónap alatt látszódnának ennyire a kockák? Jelenleg 88kg vagyok 19éves 178cm magas.


Kép: [link]


Kép2: [link]



2015. jún. 26. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2ev alatt hozható forma.12%testzsir alatt látszódnak a kockák.
2015. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Két év, ha jó a genetikád. Ha nem, akkor sokkal több.
2015. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

Kezdd el ezt az edzestervet. Le van irva az oldalon hogy kell csinálni a szálkásításkor.

Pihenőnapokon végezz 1 óra aerobot.

Legyen étrended. Probalj meg konzisztensen heti fél kg körül fogyni. Az elejen lehet több megy majd mert elég zsíros vagy de te szerintem még izmosodni is tudnál úgy hogy ennyit fogysz. Ja és a következő 10 hónapot én mindenképp diétázással tölteném.

2015. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és valóban van rá esély hogy két éven belül megközelítsd a fizikumot.
2015. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is először min. fél év diéta edzés mellett. Onnan látod mennyit változtál, és mennyi van még vissza.
2015. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mellesleg egy kis edzéstől és futástól is elég rendesen szoktam fogyni.:) 108kg-ról 81-re sikerült le menni, elég rövid idő alatt. Most pedig sikeresen vissza szedtem magam 88-ra.:)
2015. jún. 26. 18:10
 7/11 A kérdező kommentje:
És étrend nélkül, ugyan azt kajáltam mint előtte.
2015. jún. 26. 18:11
 8/11 A kérdező kommentje:
Gyors izom növelés szerinti edzés terv nem jó?
2015. jún. 26. 18:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100 kilóból nem nehéz 80-ra lefogyni rövid idő alatt. Ekkora túlsúlynál a legapróbb életmódbeli változtatás is fogyást fog eredményezni. Kicsit többet mozogsz, kicsit egészségesebben eszel, és beindul a fogyás. A nehézségek nem most jönnek, hanem mikor majd az utolsó 5-6 kilót kell lekaparnod magadról...:) Ha rám hallgatsz, összeraksz magadnak a Sárga Kapszula c. könyv szerint egy étrendet diétához, lepucolsz magadról annyit amennyit tudsz, aztán elkezdesz edzeni. A helyedben a Starting Strenght módszerre keresnék rá, és kiegészíteném heti 2-3 intervallumos kardióval.
2015. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
helyesbítek: diéta alatt is eddz, nem tudom miért írtam hogy utána kezdd el. :d
2015. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!