Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúlyos edzés elkezdé...

Saját testsúlyos edzés elkezdése, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok, és szeretném elkezdeni ezt a fajta edzést, csak nem tudom, hogyan vághatnék bele. Debrecenben, ahol élek, nem tudok róla, hogy lenne ilyen csoport, úgyhogy egyedül kéne edzenem. Vlakai tudna mutatni kezdők részére edzéstervet (egész testes is lehet vagy has/láb/hát bármi jól jöhet:)

Köszi



2015. jún. 26. 19:56
 1/4 anonim válasza:
Pdf.ben letölthető a fegyencedzés című könyv,töltsd le benne van minden
2015. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Itt minden izomcsoportra találsz gyakorlatot: https://www.youtube.com/user/hunbars/videos
2015. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is Debreceni vagyok 2 éve kezdtem el és most jutottam el arra a szintre hogy kezenállásból tudok fekvőt csinálni, nem könnyű sok erőfeszítést igényel, de ha va benned elég motíváció akk mehet. Előttem szóló írta Fegyencedzés c. könyv kötelező olvasnivaló, úgy csináld ahogy a könyv írja.
2015. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valaki szokott ide linkelni egy nagyon jó saját testsúlyos edzésről szóló könyvet, csak nem találom. Hátha valaki.
2015. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!