Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kövér vagyok, nem nagyon, úgy 5-8 kiló van plusszban, de iszonyatosan látszik. El akarok kezdeni kondizni, életmódot váltani. Régebben ettem is ezerrel a csirke mellet, salátát, rizst és a többit, szépen eloszlatva, de anyám elég hamar megunta, és szerinte a rántotthús és a házi koszt is ugyan olyan jó mint a túró és a csirkemell.


Na, úgy állunk hogy falun lakom, kimenni városra max autóval tudnék, ahhoz meg kéne anyám de nem támogatja az ötletem.. Fehérje porral megbékélt, szó nélkül hagyta hogy igyam.. De gondoltam h azt sem iszom ha kaja nincs..


Itt a boltban van túró, ám nem zsírszegény. Szerintetek így is érdemes fogyasztani?


Mint írtam, nem támogat, 15 éves vagyok, és nem tudom rávenni hogy 30 kiló csirkemellet megvegyen nekem, és lefagyassza. Így néha hoz 2-3 kilót, de az meg nem elég csak pár napra. Valahogy olcsón meg szeretném úszni, egyszerűen, és a többi.

Úgy gondolkoztam hogy 300gramm csirkét még naponta meg is tudnám oldani, meg a fehérjét, de ez így még mindíg kevés, mert csak nem vihetem be a maradék 80 gramm fehérje szükségletet fehérje porból..


Elég sokat írtam, meg értemetlen is, nézzétek el nekem...



2015. júl. 3. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
300 gramm csirke, napi 4 tojás, vacsorára szerezz a városból zsírszegény túrót, sokáig eláll, lehet belőle 1 hétnél nagyobb adagot is venni így elég egy nap 1-2 fehérjét innod, és már megis vagy.
2015. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ehetsz sertést is esetleg, ha azt könnyebb szerezni. Sok múlik az elkészítésen. Még mindig jobb, mint a semmi. Esetleg tojásból bevihetnéd még a fehérjét a sárgáját mellőzve. A tojás olcsóbb.
2015. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) És a félzsíros túró ezek szerint nem jó?:D
2015. júl. 4. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!