Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

5,5 hónapja edzek 3hónapig teljes testedzést csináltam, áttértem osztottra de elakadtam a fejlődésben, nem találok magamnak edzéstervet, mert ha elkezdem 1nap után be is fejezem és edzés végére elmegy a motivációm. Étrendem úgy félig meddig van, de azt se tudok csinálni , mert mindig túl sok jön ki pedig 4 étkezést csinálok. Amit régen kinyomtam 8x most alig tudom kinyomni. Bemelegítést,nyújtást nem nagyon szoktam csinálni, arra főleg nincs kedvem. Elkezdtem kreatint szedni, hogy jobban fejlődjek. Szerintetek ez mitől lehet, hogy nem fejlődök?

(Aki írná, Sárga Kapszulát már olvastam, de nem sokat segített)



2015. júl. 3. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
B#zi vagy.
2015. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor ,hagyd a francba az egészet.Keress magadnak valami olyan elfoglaltságot ami megörvendeztet.Fölöslegesen pazarlod erre az időd,ha csak kínlódsz,nem tetszik,nincs motivációd.
2015. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenki megmondja mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszodat. Szerintem fojtasd a testépítést, lehet, hogy csak túledzés.
2015. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretsz te egyáltalán edzeni? Volt már olyan, hogy hiányoltad az edzést? Magadat kell motiválni! Kell egy jobb test? Erősebb akarsz lenni? Akkor bekeményítesz és nyomod keményen !
2015. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!