Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lassan a második hónapomat...

Lassan a második hónapomat kezdem. Azóta kondizok minden nap. Na most a problémám a következő: szeretnék váltani arra a módszerre, hogy minden nap más testrészt mozgassak. Megtehetem?

Figyelt kérdés

Eddig mivel kezdő vagyok, minden testrészt mozgattam minden nap...de isten igazából ennek is vagyok a híve hogy legalább megmozgassam minden nap. Mikor hogy, van mikor erre, van mikor arra gyúrok jobban, időtől függ. Tehát a kérdésemre visszatérve, ha váltok esetleg arra, hogy pl.: hétfőn kar kedden csak has és ezt elosztva a hét napjaira esetleg nem járok úgy hogy lassabban fejlődnek izmaim? Vagy maradjak a mindennapos mindenes edzésnél? Mivel jobb az egyik a másiknál?

Nagyon örülnék ha segítenétek mert a váltás egyrészt az idő függvénye is lenne(nyílván több idő megmozgatni mindent mintha csak egy vagy két részt mozgatnék át teljesen)

Remélem érthetően írtam le:)



2015. júl. 6. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, 4-5 napos edzéstervet állíts össze magadnak. Felesleges kezdő szinten minden nap lejárni a terembe. Regenerálódásnak is adni kell
2015. júl. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Épp most olvastam a Powerbuilder című könyvet. Tudom ajánlani, elég érdekes dolgokat ír, és megértettem belőle, hogy miért kezdtem el megint fejlődni, mióta visszatértem a teljes testes edzésre.

Kezdő szinten még olyan gyors a regenerálódás, hogy az osztott terv mellett túl sok ideje marad az izomnak a következő edzésig, ami miatt lassan fejlődsz. Ha az izom regenerálódott, minél hamarabb rá kell edzeni, ami kezdőknél kb. 2 napot jelent, tehát heti 3 teljes testes edzéssel jobban kell fejlődnöd. Nálam úgy néz ki, hogy a tapasztalat igazolja ezt.

2015. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor maradok teljesen testes edzésnél.
2015. júl. 6. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:
A-B-A, B-A-B bontás kellene. Alapismeretekre guglizz rá.
2015. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!