Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi vízzel csináljam a...

Mennyi vízzel csináljam a fehérje turmixot?

Figyelt kérdés

Az nem baj,ha én csak 2-3 dl vízzel csinálom meg az 1 kanál fehérjét és 1 kanál szénhidrátot?

Ez mind csak ízlés kérdése?Vagy van valami ami miatt más mennyiséggel kellene elkészíteni?


2015. júl. 7. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
2015. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is sűrűbben szeretem, nem baj.
2015. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én nem is feltétlenül,hogy sűrűbben szeretem,nem is próbáltam még,hogy mondjuk legalább fél literrel csinálni,csupán azért mert nem akarok annyit meginni... :)
2015. júl. 7. 09:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagy vele, hogy a víznek nincs számottevő tápértéke? Azaz akármit, akármennyi vízzel csinálsz, annak nem lesz tápanyagbeli különbsége.
2015. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nemhogy számottevő, semmilyen tápértéke nincs..., de legalább a kérdés sültbuta.
2015. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem is próbáltam még,hogy mondjuk legalább fél literrel csinálni,csupán azért mert nem akarok annyit meginni... :)"


Aha, ebből gyanítom, hogy nő vagy.

Egyedül akkor van jelentősége a higitásnak ha valaki a tejsavóval és a szőlőcukorral max. inzulincsúcsot akar elérni. Olyankor minél higabb az oldat, annál kissebb az ozmotikus nyomása, annál gyorsabban szivódik fel és emeli meg az inzulint. Más esetben semmi jelentősége.

2015. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Viszont 10 testsúlykilónként fél liter vizet el kell fogyasztani minimum, persze ha nagyon kövér valaki ne igyon meg 100 liter vizet.
2015. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!