Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt a formát szerintetek el...

Ezt a formát szerintetek el lehet érni tisztán, naturálba?

Figyelt kérdés

Szerintem tuti koxol vagy valamit nyom, mert én ezt nem tudom elképzelni... egyébként kerékpáros, és főleg a lábát figyeljétek, de a test se semmi...


[link]



2015. júl. 8. 11:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Aha, tehát akkor dopping = kox... kösz a felvilágosítást! Ezt az anabolikust fogtam, csak az utolsó kommentem, az utolsó előttid előtt írtam, tehát nem olvastam még akkor, de azért köszi, hogy elmagyaráztad.
2015. júl. 8. 11:49
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem érted még mindig..., a doppingteszt=IQ tesz. Ki olyan hülye, hogy annyit tol hogy már halálán van, vagy rossz időben rossz hatóanyagot. Eleve jól használva a szerek 80%-a kimutathatatlan. Biztosan csak a vízhajtógyógyszereket, stimulánsokat és lassan felszívódó szteroidokat lehet kimutatni. Mondok érdekességet, egy profi 140 kilós 4% testzsíros testépítőt sem tudnának megfogni csak vízhajtóval, ha nem használt decát.


Neked nem kell elhinned ki koxol és ki nem a teljesítménysportokban, mert ezeket tényként állítom és nem a véleményemet írom le. Technikai sportokban van olyan, hogy nem koxolnak, de ott is vannak tiltott anyagok. Pl. bétablokkolók és triptofán kézremegés ellen sportlövészeknek.

2015. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mire megírtam az előző választ, már megválaszolták, elkéstem:D .


Azért nem tiltják el, mert akkor verseny sem lenne, hisz az egész mezőnyt kitiltanák. De az az igazság, hogy nem is akarják eltiltani őket: ha a sport tiszta lenne, SOKKAL kevesebb pénz lenne benne, óriás visszaesés. A rekordokat meg sem közelítenék már a versenyzők. Senkinek sem érdeke ez.


Az NFL-ben pldául van olyan szabály, hogy a "véletlenszerű" (természetesen minden csapat tudja, hogy mikor jönnek "véletlenszerűen" ellenőrizni, lefizetnek valakit és megkapják az infot) tesztek alól az orvosa FELMENTHETI (3 hétre talán) a sportolót. Elég csak annyit mondania, hogy mondjuk "Beteg volt a múlt héten, adtam neki gyógyszert ami miatt pozitív lenne a tesztje" ..


Ez gyakorlatilag olyan, mintha az NFL azt mondaná a csapatoknak: "kokszoljatok, okosan, mi meg majd nem figyelünk".


De a doppingtesztek is valójában csak IQ tesztnek jók. Ha valaki megbukik rajta, az csak azért van, mert valamit nagyon elb.asztak az orvosai. Vagy hanyagok voltak, és nem irányították rendesen az értékeket, vagy a feketepiacról vették a cuccot, ami meg nem megbízható. Amúgy a profiknak nevetséges apróság átmenni. A peptidekre például tesztelni sem tudnak.


Ja, és azt felejtsd el, hogy csak az tolja a cuccot, aki legalább akkora, mint Big Ramy. A testépítők anabolikus szteroidokat használnak (mellé nagy mennyiségben növekedési hormont és inzulint, esetleg peptideket, mint az IGF-1, vagy akár syntholt is), az állóképességi sportolók meg mást.


Bár abban megegyezhetünk, hogy a legtöbb sz.art a súlyzós sportágakban tolják magukba az emberek.

2015. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyébként még a sakk-nál is van agyserkentő doppingolás.

(persze élsportban)

2015. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nootropikumoknak hívják őket.(mármint sakkos dopping)
2015. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Osynho ***** válasza:
Kérdező: valóban nem mindenki koxol. Aki nem nyomja, az nincs is az élsportban, mivel köze nem lenne hozzá. Azt kérdezed, miért nem tiltják el a láthatóan abnormális izomzatú versenyzőt. Miért, szerinted az emberi szervezet számára alap esetben elérhetetlen, kirívóan jó sporteredmények nem ugyanilyen egyértelmű jelek? Amit évről évre elérnek pl a futók, úszók, szerinted mind natural felkészülés után születnek? :) Ugyan ez igaz a biciklisekre is. Ne legyél naiv.
2015. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez az élsport. Ebben van a steksz.
2015. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Musclemore ***** válasza:
Ki van porozva a srác.
2015. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!