Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetséges csuklya...

Hogy lehetséges csuklya nélkül vállat edzeni, növelni?

Figyelt kérdés

Milyen gyakorlattal vagy spertal lehet úgy a vállat edzeni, a méretét növelni, hogy a csuklya nem!!! nő mellette ???

Ezek a callisthenices dolgok jó ilyen célból?

Kettlbell?

Már, hogy a csuklya ne nőjön csak a váll.

Ha rámegyek a kézenállásból nyomásra akkor meg a tricepszem kap sokat.

Csak a vállat szeretném!!! A többivel elégedett vagyok.

Oldal emelést ha kisebb súllyal is végzem a csuklyám azt érzem. Még ha lefeszítem a vállam és nagyon igyekszem kivenni a csuklyám a mozdulatból akkor is.



2015. júl. 8. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert rossz a kivitelezésed, interneten keresztül pedig ezt nem lehet megmutatni.
2015. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az oldal emelést szerintem azért nem érzed, mert felhúzod a vállad. Próbáld meg normálisan tartani!

Nézz utána a gyakorlatok helyes kivitelezésének!

2015. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csináld ugyanúgy a váll gyakorlatokat, csak magát a vállad ne mozdítsd. Az sabil csuklópont legyen. Amikor a vállad emeled felfele, akkor dolgozik a csuklya. Tartsd lent, és kikapcsolod. Nehezebb lesz tőle a gyakorlat, szóval lehet csökkenteni kell a súlyokon, de ez az egyetlen mód.


Szóval súlyzós edzés, így.

2015. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oldalemeléshez pinasúly kell. Szerintem ne is állva csináld. Ülj le és magad mellől indítsd a mozdulatot! Akkora súlyt válassz, amit nem csak dobálni tudsz, hanem megtudod tartani. Ez azért fontos, mert szerintem érdemes nem leengedni teljesen, mert ott már pihen a deltaizom. Figyelj arra, hogy a könyököd a kézfejed vonala felett legyen, a kisujjadé meg a hüvelykujjad vonala felett (mintha ki akarnál önteni egy palack vizet...)! A könyöködet enyhén hajlítsd csak be, épp csak, hogy ne legyen kiakasztva. Emeld fel a súlyt kb. vízszintesig! Igazából neked kell érezned, hogy hol kezd el dolgozni már a csuklyás izom. De szerintem oldalemelésnél elég kis mozgástartományt kell alkalmazni, ha azt akarod, hogy végig dolgozzon a célizom. Szépen, lassan engedd le, de ne teljesen. Sok ismétlést csinálj! Ez egy izolációs gyakorlat, el kell felejteni a rángatózást.
2015. júl. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Figyelj arra, hogy a könyököd a kézfejed vonala felett legyen, a kisujjadé meg a hüvelykujjad vonala felett (mintha ki akarnál önteni egy palack vizet...)"


Én ezt nagyon nem ajánlom. Rendesen szétb.aszhatja a vállad.

2015. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!