Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Skinny fat vagyok, fogyjak...

Skinny fat vagyok, fogyjak le, vagy tömegeljek?

Figyelt kérdés
Vékony, de zsíros, kevés izom. Ezzel jellemezném magam sajnos. A kérdés adott. Túl vagyok a sárgakapszulán stb. fejben megvan a tudás valamilyen szinten.
2015. júl. 9. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdőként lehetséges egy darabig fogyás mellett izmot építeni. Én ezzel próbálkoznék. Normális étrend mellett kezdd el az átmozgató edzéstervet és járj el aerobozni. Nálam a tempós gyaloglás eléggé bevált.
2015. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Akkor azt is tudod, hogy neked az ún. testkompozíció-váltás lenne a legmegfelelőbb, ami tulajdonképpen egy moderált, lassú tömegnövelés.
2015. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lassú tömegelés kell néked.
2015. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Szintentartási kalórián egyél, és kezdj el valami jó programot (ICF 5x5 pl.). Tudsz majd egyszerre izmosodni és zsírt leadni.
2015. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!