Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Előbb mit csináljak? Fogyjak...

Előbb mit csináljak? Fogyjak vagy tömegeljek?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, 177 cm és 74 kg. Régebben is edzettem, de aztán kudarcba fulladt. Most újra akarok kezdeni. Ha elkezdem, előbb tömegeljek, vagy szálkásítsak szerintetek? Csak mert van egy kis gyomrom meg egy kicsit vastagabb a lábam, így aránytalannak nézek ki egy kicsit. Melyik lenne a jobb szerintetek? Mert ugye ehhez a magassághoz 74 kg nem ideális?
2012. aug. 7. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sok felesleg van rajtad akkor szálkásíts! ( meg ha nem leszel utána gollam 0 izommal :D )
2012. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
simán mehet a tömegelés :d
2012. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csakis tömegelés jöhet szóba elsőre.
2012. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor edzettél?
2012. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha őt megnyugtatja, kezdheti szálkásítással, mert nincs rajta túl sok izom, amit veszít, azt gyorsan visszaszedi majd. Vékony, de legalább szálkás alkattal lehet, hogy nagyobb lelkesedéssel kezdi majd a tömegelést.
2012. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát kb áprilistól 1-2 hónapot, de nem is rendesen valamikor. Szóval szinte semmi látszatja nincs.

Csak azért gondoltam, mert ugye ha most izmosodnék, akkor még tömzsibbnek néznék ki, mert akkor már ugye máshol is nagyobb lennék. Azért gondoltam arra, hogy akkor most lefogynék pár kilót, utána meg stagnálnék, mert ugye úgy is edzenék közben, és nehezebb híznék el. Lehet hülyeséget írok, ezért vagyok kíváncsi a véleményekre.

2012. aug. 7. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!