Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány éves kortól boritja fel...

Hány éves kortól boritja fel kevésbé a hormon háztartást a szteroid használat?

Figyelt kérdés
szokták mondani, hogy 16-17 évesen nagyon nem ajánlott elkezdeni, mert még nem fejlődött ki teljesen az ember szervezete, ez kb hány évesen van? - nem kérek olyan kommenteket hogy "mindig felboritja" , mert nem ez a kérdés

2015. júl. 9. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
halál után bármikor...
2015. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21-22 éves korig nem szabad cucchoz nyúlni.
2015. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De tényleg mindig felborítja, és mellesleg az emberi endokrin rendszer kibszott bonyolult.
2015. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 oxymetalone válasza:
A szteroid használatnak több féle módja és fajtája van! Tudom írtad h nem vagy kíváncsi az effajta kommentre h mindig káros! Pedig igen ez így van! De valójában mi nem az a mai világban! Az alkohol nem káros? A dohányzás? Az összes gyógyszer amit a patikában vásárolunk? Visszatérve a kérdésedre vannak a szervezetre legfőképpen májra és vesére ill az emberi test azon szerveire amik a méreganyag kivállasztásában szerepet játszák jobban ill kevésbé megterhelő szteroidok! A szemes szteroidok,tabletták sokkal szennyezőbbek a szervezet számára mint az inekció formájában bejutatottnak! De mindkettő kategórián belül van gyengébb és erősebb! Véleményem szerint ha a szteroid megfelelő kiválasztása szakszerű használata (értem itt a jól megválasztott dózist, máj és a vesék segítése a méregtelenítésben, elegendő regenerálódási idő két kúra között, anti ösztrogén, hormon visszaállító, használata bizonyos szteroidoknál létfontosságú!)semmi féle olyan károsodást nem okoz ami a későbbiekben súlyos következményekkel járna! Teszem azt fel te 17. Éves vagy az emberek nagy többsége azt fogja mondani,ne tedd mert meg fogod bánni! Én sem mondom hogy tedd csak azt hogy igen is lehet ésszel úgy szteroidozni hogy ne legyen maradandó károsodás a szervezetben megfelelő szerrel, módszerrel és mértékben alkalmazva! Ha ezekre nincs rálátás ugyan úgy hazavágja a 17 éves és a 25 vagy 30 éves szervezetet is! Ilyenkor lépnek fel nagytöbbségben a ilyen mellékhatások mint hajhullás, merevedési zavarok, magtalanság stb.
2015. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20 vagyok, és pont ezért érdekel a téma, mert szerintem lassan elérem a "végleges formám" mármint hogy lépek ki a serdülő korból, jelenleg másfél éve eddzek, grammra számolt kajával rendesen osztott edzéssel, soha 1 alkalmat nem kihagyva, és azon gondolkodom hogy jövőre ilyenkorra elkezdjek-e egy kúrát. a kúrát mindenképpen kis adagokkal szeretném, legalábbis a elsőt biztos, és hozzá értő segitséggével akár orvos segitségével állittatnám össze. természetesen nem olcsó tabisra gondoltam, mellé teszto fokozo, vese védő, sok vitamin, és minden ami kell a szervezetnek. oxymetalone - privátban vagy itt tudnál pár tanácsot adni?
2015. júl. 9. 21:58
 6/6 oxymetalone válasza:
Privátban kivesézhetjük ezt a témát! De most jó éjt! Holnap beszélhetünk segítek amiben tudok szivesen!
2015. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!