Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a baj az ember lábával?

Mi a baj az ember lábával?

Figyelt kérdés
Nemtudom mennyire terjedtek el ezek a cikkek de volt egy srác a balaton soundon aki a rossz idő ellenére táncolt és elég feltűnő volt mivel elég izmos volt. És mint mindig az emberek elkezdték csesztetni, hogy ki fog lábra edzeni, meg ne hagyd ki a lábnapot, stb stb... Egyrészt egyáltalán nem aránytalan a lába a felsőtestéhez képest, másrészt ha izmosabb lenne a lába megnézném melyik nadrágot tudná felhúzni. Mivel ma már nem lehet olyan nadrágot kapni aminek jó a mérete egy izmos lábra, nagyobb méretet kell venni és varrónőnél felvarrattni a szárát aztán jó szorosra húzni az övet hogy ne essen le az emberről, ennyit lehet tenni ha az embernek izmos a lába. És a mai világban már egyik se jó, mert ha izmos a lábad akkor mutáns vagy hogy minden nadrágodat varrónőhöz kell vinned, ha nem hatalmas a lábad akkor meg csesztetnek hogy hőőőő de béna csak az arra gyúr ami kilátszik a bmw ből, micsoda kókler meg ilyenek. Miért ilyenek az emberek?
2015. júl. 9. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
annak a csávónak nem volt annyira aránytalan a lába, volt rajta izom,csak hát mindig kell basztatni a másik,oké nem volt sok rajta,de a felsőteste se volt gigantikus :)
2015. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát ez az.. :D Itt mindenki Tom Platz lábakat akar látni különben biztos sosem lábazott! Na mindegy közben rájöttem hogy fölöslegesen kérdeztem mert csak el kellett gondolkoznom és rájöttem hogy ez csupán csak a divat miatt van. Az embereknek fingjuk nincs a testépítésről csak egy két divatmajomtól hallották hogy á ez nem lábazik és azóta mindenki ezt mondogatja hogy úgy tűnjenek mintha értenének hozzá.
2015. júl. 10. 00:03
 3/15 anonim ***** válasza:
Inkább azért kéne basztatni mert koxol, és sehogy nem néz ki.
2015. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én nem látom rajta hogy szedne valamit de ha igen akkor tényleg kellemetlen hogy ennyit sikerült elérni.
2015. júl. 10. 00:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Én látom, mert különbözően néz ki ha valaki gyógyszerezik. Meg van róla a véleményem, de azt csinál amit akar, míg nem zavar/bánt mást. Legalább jót röhögtem rajta :D
2015. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én is értek hozzá valamelyest és nem valami nagy, egyáltalán nem száraz és picit még zsíros is. Persze kockás a hasa stb de attól még magas a testzsírszázalék egy színpadközeli formához képest vagy egy átlag kokszoshoz képest aki épp jó formában van. Ezért mondom hogy szerintem nem nyom semmit és ha esetleg igen hát akkor tényleg furcsa hogy ennyit sikerült kihozni a dologból :D
2015. júl. 10. 00:15
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja meg kúrán kívül van a gyerek.
2015. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
azért ez a nadrágos dolog elég extrém megközelítés, nem hiszem, hogy így lenne :)
2015. júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Osynho ***** válasza:
Jó, lassan ott tart a kérdező, hogy gáz lábazni. :D Ezt a nadrágos dolgot meg nem értem. 150kg-os atom elhízott emberek is találnak nadrágot, egy szárazabb, de izmos láb nem lesz akkora, ráadásul a lógó belet se kell begyűrni az öv alá.
2015. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, azért azon elgondolkodnék, hogy mindenki azt vette egyből észre, hogy milyen vékony a lába. Még a barátnőm is azt mondta, hogy csirkelába van...:D
2015. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!