Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a baj az ember lábával?

Mi a baj az ember lábával?

Figyelt kérdés
Nemtudom mennyire terjedtek el ezek a cikkek de volt egy srác a balaton soundon aki a rossz idő ellenére táncolt és elég feltűnő volt mivel elég izmos volt. És mint mindig az emberek elkezdték csesztetni, hogy ki fog lábra edzeni, meg ne hagyd ki a lábnapot, stb stb... Egyrészt egyáltalán nem aránytalan a lába a felsőtestéhez képest, másrészt ha izmosabb lenne a lába megnézném melyik nadrágot tudná felhúzni. Mivel ma már nem lehet olyan nadrágot kapni aminek jó a mérete egy izmos lábra, nagyobb méretet kell venni és varrónőnél felvarrattni a szárát aztán jó szorosra húzni az övet hogy ne essen le az emberről, ennyit lehet tenni ha az embernek izmos a lába. És a mai világban már egyik se jó, mert ha izmos a lábad akkor mutáns vagy hogy minden nadrágodat varrónőhöz kell vinned, ha nem hatalmas a lábad akkor meg csesztetnek hogy hőőőő de béna csak az arra gyúr ami kilátszik a bmw ből, micsoda kókler meg ilyenek. Miért ilyenek az emberek?
2015. júl. 9. 23:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10. én csak azután néztem miután elkezdtétek írogatni,és lehet hogy csirke lába van,de a teste se nagy szám,mondjuk megnézném az itteni felhozatalt lábügyileg,mert kb 5-6 embernek van szerintem nagyobb lába az idejáró emberek közül,mert az egyik fele nem is lábazik,a másik fele pedig full kezdő csak hát itt mindenki úgy állítja be magát mintha ki lenne b.a.szva és nagy szakértők lennének,ezzel nem személyeskedek csak általánosságba beszélek
2015. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én pl azt nem értem miért írj mindenki, hogy milyen jó formában van és mindenki irigy rá. A videó elején a mögötte álló fekete gatyás csávót előbb vettem észre, mert jobb a formája.


A lába pedig passzol a testéhez, mert nem sok izom van rajta. Szálkásabb az átlagnál, néha edz kicsit, de ennyi. Viszont ez a nagyképű, csücsörítő majomkodás rettenetesen ellenszenvessé teszi.

2015. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11. Akkor is aránytalanul vékony a lába, pedig az egész ember ropi. Ha kimegyek az utcára és látok rövidnadrágban embereket, egynek se tűnik fel (vagy ritkán), hogy vékony lenne a lába, pedig azok nem is edzenek. Ennek meg két feltűnő pálcika, ami kiszúrja az ember szemét, ennyi.
2015. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"kb 5-6 embernek van szerintem nagyobb lába az idejáró emberek közül"


Ezt azért kétlem, mert ennél vékonabb lábakat nehéz elképzelni, max az etióp távfutóknál, mondom, még aki nem edz, annak is ormásbb, ez simán lefelé vékonyodik.

2015. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én meg egyszerűen nem más pasik lábát nézem...
2015. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!