Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lábemelésnél egy idő után el...

Lábemelésnél egy idő után el kezd fájni a csípőm (? ) Lényegében a mintha a porcnál / hajlatnál érezném.

Figyelt kérdés
kb 1 hete vettem észre, hogy el kezd fájni. Ezt csak lábemelésnél érzem, sem járásnál sem máshol. kb a 2 - 3.-ik "szettnél" kezdem el érezni. El kezdem érezni a 10-iknél és a végére már nem is érzem Régebben éreztem párszor de aztán el is múlt. Már egy jó ideje csinálom 4*40-et szoktam. Esetleg lehet, hogy a terhelés miatt? Rá szoktam, hogy 2-3 naponta csinálom. Valamint egy weboldalon olvastam, miszerint a túl sok ülés sem a legjobb. Vitaminként D valamint Kálciumot szedek...

2015. júl. 10. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ülés semmiképpen sem jó, valamint a lábemelés sem tesz jót, ha nem tudod jól kivitelezni.
2015. júl. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha 4x40 megy,akkor illene nehezíteni.

válts át a függeszkedésben végzett variációra,mert gyakorlat közben lógsz,távolodnak az egész napos ülésben összepréselt csigolyák így nem fog fájni a derekad és rendesebb terhelést kap a hasad plusz alkarod.

d vitamin mellé kellene magnézium a felszívódás miatt.

a helytelen görnyedt hosszútávú ülés pedig kártékonyabb a gerincre,mint a legtöbb rosszul kivitelezett gyakorlat.

2015. júl. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fontos lenne, hogy ne a lábadat emeld, hanem a csípődet mert így a hasizmod sem dolgozik.
2015. júl. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!