Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bcaa-val kapcsolatos ismeretek...

Bcaa-val kapcsolatos ismeretek? Felhasználása stb?

Figyelt kérdés
Edzés közben, előtt (utána magától értetődő) de azt este vagy közvetlen edzés után , ha már fogyasztottam edzés közben?

2015. júl. 10. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mint az előző ilyen kérdésnél. Neked is minek?
2015. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért esetleg van valami ellenvetésed? Mi is lenne az?
2015. júl. 10. 21:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Felesleges, ha diétázol nem az pár gramm BCAA tartja meg az izmot.
2015. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A külömbség az hogy a bcaa nem csak diétára van köszönöm.Még jó hogy ilyen tájékozott vagy!!!
2015. júl. 10. 21:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Tömegelésnél meg van fontosabb, de a BCAA-t diétában "izommegtartásra" iszogatnak.
2015. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amúgy hiába kötsz belém, mert látom az írás is megy, tudod néha vesszőhasználat, esetleg különben a külömben helyett, és így tovább.
2015. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Figyelj ha kötekedős kedvedben vagy máshol keress partnert másodrészt meg kettős állampolgár vagyok tehát gondolom érted az okát esetlegesen annak hogy te jobban töröd a magyart mint én :)
2015. júl. 10. 22:01
 8/14 A kérdező kommentje:
A másik válaszoló ez teljesen nyilvánvaló nem véletlen hogy kúrákba illesztik be
2015. júl. 10. 22:02
 9/14 anonim ***** válasza:
Skizofrén leszek, egy válaszoló van, nem kötekedni akarok amúgy, de szerintem nagyon sokadrangú a BCAA, az árát spórold meg mindig, így majd egyszer tudsz enni mondjuk marhabélszínt.
2015. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy túl nagy szerepet kerítenek ennek is. Diéta közben lehet alkalmazni, de annyi pluszt nem fog adni, mint amennyire számítanál.

Én nélküle sem vesztettem több izmot, mint amikor használtam. Minden a kaján múlik és az edzésen.

Tömegelés alatt pedig valóban semmi értelme, én is biztosan inkább húsra költeném az árát.

2015. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!