Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első tömegelő kúrához jó egy...

Első tömegelő kúrához jó egy Enantát-Deca kombó?

Figyelt kérdés
egy 10-12 hetes kúrára gondoltam, 2x1 mili enanát, + deca?

2015. júl. 12. 16:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha nem 4 ampullával kezdenéd mondjuk? Rajtad is maradna? :D
2015. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Kevés.És az enanthát egy szar nehéz vele jó formát hozni
2015. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
akkor milyen más tesztót ajánlasz? és mennyit? mellé a deca vagy boldenonet az okés?
2015. júl. 12. 17:41
 4/22 anonim ***** válasza:
Deca szinte nincs is az országban, csak mondom. 95%+ amibe tesztó van deca helyett.
2015. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Az meg a másik.Deca amúgyis nullázza a libidót és a boldi is.Ezt a kettőt nem szerencsés kombinálni.Mondjuk egy susta boldi jó.De boldit is nehéz szerezni jót.Én tömegeléshez susit meg szuris methát szoktam
2015. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ja a Deca az nagyon alattomos, és eleve kombinálni kell winivel vagy provival, ha igazi deca. A progeszteron receptor lekötése miatt. De ha nem értesz hozzá miért gondolsz egyáltalán rá? Miért nem lehet naturálon fejlődni?


Egyáltalán nem tanácsolom, hogy belekezdj ebbe.

2015. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
"winivel vagy provival" Mi köze a kettőnek egymáshoz?
2015. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
senki nem úgy születik hogy ért hozzá. sokszor probáltam fórumokon tájékozódni, de a felét nem is értem, nem tudom honnan szerezzek alap tudást. ismerősöm nincs aki szúrna, ezért csak itt tudok informálódni. naturálban nem lehet eredményt elérni... jó, persze, látszik rajtam hogy kondizok meg stb de nem látványos, és nem is "nagy". ha valaki privátban vagy itt, kicsit segitene össze állitani egy első kúrát tömegeléshez, annak örülnék. kajám meg edzésem rendben van, azzal nincs probléma.
2015. júl. 12. 18:45
 9/22 anonim ***** válasza:
#7 Leírtam, ott van...
2015. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Írj rám évek óta használok szteroudokat bármiben tudok segíteni
2015. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!