Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első tömegelő kúrához jó egy...

Első tömegelő kúrához jó egy Enantát-Deca kombó?

Figyelt kérdés
egy 10-12 hetes kúrára gondoltam, 2x1 mili enanát, + deca?

2015. júl. 12. 16:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
De akkor sem értem. Winstrol hogy jön a provironhoz. Nem propit akartál írni?
2015. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Winstrol is very similar to Proviron (also DHT based ) but with far more anabolic properties making it a much better muscle builder. Some people claim that Winstrol “dries the joints” but the evidence is strictly anecdotal. It could be that Winstrol acts as a mild anti estrogen since it block SHBG (as does Proviron) plus it’s an anti progesterone so if one were to be taking an anti estrogen along with it , there could be some joint issues from a too-low estrogen count.


Vagy a RU 486 lehet a megoldás, de nehéz lehet beszerezni.

2015. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Na megint okosabb lettem. Ezt nem is tudtam. :) Köszi az infót
2015. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem akarok okoskodó bagoly lenni, de előbb átgondolnám a következőket:

-Elég keményen edzel-e?

-Nem kellene esetleg változtatni az edzésterveden?

-Maximális-e az izomtudat?

-Nem-e maradnak ki alapgyakorlatok a tervedből?

-Alszol-e eleget?

-Megfelelő-e az étrended minősége és mennyisége?


Mióta edzel egyébként? Ha már egy 5 éve, akkor beletörődhetsz, hogy már nem igen lesz nagy változás.

Ha még nem érted el a genetikai maximumod, akkor pedig még van előtted munka bőven. Ne nyúlj szteroidhoz.

2015. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve nincs olyan, hogy genetikai maximum. Főleg nem 5 év alatt.
2015. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
3 év küzdősport és 1+ év kondi van mögöttem jelenleg, kaja grammra számolva, alvás minimum 8 óra, edzés rendben van, 5 napra bontott, igen keményen edzem, és még nem értem el a genetikai határomat, ennyi idő alatt lehetetlen is lenne, viszont a legtöbb testépitő 1-2 év edzés után már használt dolgokat, sőt, akár 15-16 évesen is.
2015. júl. 12. 19:38
 17/22 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, a testépítők előbb elérnek egy szintet. Attól még, hogy edzőterembe jár valaki még nem lesz testépítő.
2015. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz ha nem szedsz semmit. Egy év plusz még nem sok. Sokat fogsz még fejlődni. Ha laposodást érzel, akkor válts edzéstervet, esetleg osztottról térj át egy egyszerűbb programra. Lehet, hogy még korai is volt az az osztott. Próbálj ki egy ICF 5x5-öt vagy valami ilyesmit. Nincsenek versenyzései céljaid, legalábbis nem írtad. Szóval ha csak simán edzel, akkor én baromságnak tartom a szteroidhasználatot. Most elkezded használni és 50 évesen roncs leszel. Inkább érd be kevesebbel, minthogy az egészséged kockáztasd.
2015. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha versenyezni szeretne akkor is korai, én is támogatom az A-B programokat. Az első pár évben felesleges szétosztani.
2015. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
azért osztott ennyire mert imádok edzeni, és nem birnám hogy egy héten csak 3x menjek, a másik, meg hogy eddig jól hozta a tömeget ez az edzés is. sokan ajánlották a teljes testedzést minden edzésre, de nem értem ,ha én guggolok 3-4 napig fáj a lábam, akkor azt hogyan? mellel ugyan ez
2015. júl. 12. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!