Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem konditerembe járni,...

Elkezdtem konditerembe járni, tudnátok segíteni hogy az étkezések mellé mit fogyasszak? (fehérje, kreatin stb. )

Figyelt kérdés
1 éve elkezdtem konditerembe járni, sajnos ezt egy gyógyszer miatt abba kellett hagynom egy évre. Akkor nem használtam semmit, csak az étrendemet változtattam meg, most viszont már semmi nem fogja megszakítani az edzést, és az lenne a kérdésem, hogy érdemes e fogyasztani fehérjét például, vagy ha azt nem, mit stb.. 18 éves vagyok 65 kiló. Úgy hallottam hogy a fehérjék pl. nagyon kihozzák a pattanást. Ez eléggé problémát jelentene, mivel a gyógyszert ami miatt abbahagytam pont a pattanások ellen szedtem. Köszi a segítséget előre is.

2015. júl. 14. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen előhozhatja, ha érzékeny vagy rá. Vitamint szedjél, esetleg ízületvédőt, vagy halolajkapszulát. De fehérjéből egyébkét van többféle, nem csak tejalapú, de azokat meg nem biztos, hogy olyan jók.
2015. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ízületvédő valószínűleg kelleni fog, mert a gyógyszer mellékhatása volt hogy az ízületeket tönkreteszi, ez most hogy abbahagytam kezd helyreállni de még nem 100%-os.
2015. júl. 14. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg mit írtam az előző kérdéshez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__7028..

2015. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. júl. 14. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!